Publikacijos apie šalies įvaizdį

Garbingi vizitai į mūsų šalį

Verslo įvaizdis užsienyje

Lietuva tarptautinėje arenoje

Patriotiškumas ir įvaizdis

Lietuvos įvaizdis internete

Rengiami konkursai

Nusikalstama veikla užsienyje

Garbingi apdovanojimai

Ar lietuviai girtauja?

Pareigūnai vairuoja drąsiai

Nusikaltimai prieš vaikus

Pikantiškos situacijos, titulai ir įvaizdis


Pareigūnai vairuoja drąsiai


Išgėrusio Klaipėdos pareigūno kolegos negelbėjo  
Romualdas Pauliukevičius, "Dienraštis Klaipėda", Portalas "Delfi", 2006 10 21 
Ketvirtadienio pavakarę Taikos pr. patruliavę policijos pareigūnai sustabdė dokumentų patikrinimui automobilį „BMW 525“, kurį vairavo Ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriaus tyrėjas 35-erių Arūnas Stonys.
Policininkai užuodė alkoholio kvapą ir nuvežė kolegą į komisariatą patikrinti. Komisariate A.Stonys atsisakė pūsti į alkotesterį, tad jį teko vežti į ligoninę. Klaipėdos ligoninės priimamajame pareigūnas taip pat nenorėjo pūsti, todėl buvo paimta jo kraujo. Tyrėjui nustatytas lengvas vidutinis girtumas.

Grįžus į komisariatą, A.Stoniui buvo surašytas protokolas dėl vairavimo neblaiviam. Vyriausiajame policijos komisariate pradėtas tarnybinis patikrinimas. Nustatyta, kad A.Stonys tądien turėjo nedarbingumo lapelį dėl ligos.
Paprastai po tokių incidentų policijos pareigūnai yra atleidžiami iš pareigų, nepaisant ištarnautų metų, jie praranda teisę į pensiją ir tarnybos policijoje laikas įskaitomas į bendrą stažą.
Tarnybinį patikrinimą atliekantis Vidaus tyrimų grupės vyriausiasis tyrėjas Gediminas Savickas „Klaipėdai“ pasidžiaugė, kad policijos patruliai parodė principingumą. Anot pareigūno, praėjo tie laikai, kai policijos darbuotojai piktnaudžiaudavo kolegiškumu, o iš situacijos gelbėdavo tarnybinis pažymėjimas. Viešumon iškildavo tik tie atvejai, kai neblaivus pareigūnas padarydavo avariją arba sužalodavo žmones.
Dabartinis pavyzdys, anot G.Savicko, parodo, kad joks išgėręs policijos darbuotojas negali tikėtis kolegų atlaidumo.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį
© Baltijos verslo vystymo agentūra bvva | media bv | emonitoring | eLibrary.lt