Publikacijos apie šalies įvaizdį

Garbingi vizitai į mūsų šalį

Verslo įvaizdis užsienyje

Lietuva tarptautinėje arenoje

Patriotiškumas ir įvaizdis

Lietuvos įvaizdis internete

Rengiami konkursai

Nusikalstama veikla užsienyje

Garbingi apdovanojimai

Ar lietuviai girtauja?

Pareigūnai vairuoja drąsiai

Nusikaltimai prieš vaikus

Pikantiškos situacijos, titulai ir įvaizdis


Konkursas “Metų žinių ekonomikos įmonė“


„Metų žinių ekonomikos įmonės“ vardą pelnė „Aconitum“, „Elinta“ ir „DocLogix“ 
JT Naujienos, Portalas "Delfi", 2006 09 06 
Konkurso “Metų žinių ekonomikos įmonės" vardą šiemet pelnė bendrovės „Aconitum“, „Elinta“ ir „DocLogix“. Šį konkursą organizuoja „Žinių ekonomikos forumas“, Nugalėtojus, kurių veikla susijusi su informacijos ir darbo procesų valdymo sistemų diegimu, gamybos prietaisų automatizavimu bei gamyba, trečiadienį Prezidentūroje apdovanojo Prezidentas Valdas Adamkus.
UAB "Aconitum" apdovanota už verslo ir mokslo bendradarbiavimo pavyzdį, mokslinio potencialo pramonėje skatinimą bei efektyvų šiuolaikinių tyrimo metodų taikymą.
„Žinių ekonomikos įmonės 2006“ vardas UAB „Elinta“ buvo suteiktas už tiesioginį bendradarbiavimą mokslinėje veikloje, gebėjimą greitai prisitaikyti prie rinkos pokyčių, o UAB „DocLogix“ - už išskirtinio, pasauliniu mastu konkurencingo produkto sukūrimą ir sėkmingą eksportą į tarptautines rinkas.
„Džiaugiamės, kad kai kurios įmonės nuolat dalyvauja mūsų organizuojamuose rinkimuose. Matome, kaip jos keičiasi, auga ir tobulėja. Labai sunku buvo išrinkti nugalėtojus, ir tai rodo, kad Lietuvoje yra daug puikių įmonių su puikiomis idėjomis. O tokie renginiai kaip šis yra labai svarbūs – jie padeda atsiskleisti pažangioms įmonėms“, - sakė asociacijos Žinių ekonomikos forumas direktorius Edgaras Leichteris.
Šiais metais kaip kandidatės į Metų žinių ekonomikos įmonės vardą buvo pakviestos 450 įmonių, iš kurių 14 pateko į antrąjį konkurso etapą.
Į jį pateko ir dėl nugalėtojų vardo varžėsi tokios įmonės kaip: UAB „Traidenis“, UAB „Sintagma“, UAB „Algoritmų sistemos“, Skaitmeninio sertifikavimo centras, UAB „Altechna“, Vilniaus kolegija, UAB „BIOK“, UAB „Norta“, UAB „Blue Bridge“, UAB „Arginta“ ir UAB „Omnitel“.
Konkurso tikslas - paskatinti žinių ekonomikos verslo atstovus ir įvertinti sėkmingiausiai šioje srityje dirbusias įmones. Į "Metų žinių ekonomikos įmonės" titulą gali pretenduoti visos bendrovės, savo veiklą grindžiančios žiniomis ir naujovėmis.
Rinkimuose atsižvelgiama į įmonių kuriamas ir skleidžiamas žinias, bendradarbiavimą su mokslo organizacijomis, atvirumą visuomenei, paramą visuomeninių žinių ekonomikos plėtrą skatinantiems projektams.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį
© Baltijos verslo vystymo agentūra bvva | media bv | emonitoring | eLibrary.lt