Metodinės medžiagos

Literatūra

Publikacijos

VR praktika

Leidybiniai projektai

Skandalingi projektai


Psichologinis spaudimas


Žasmin aštuonerius metus slėpė sūnų  
Dienraštis "Respublika", 2006 08 23 
Su anksčiau ne itin populiaria dainininke Žasmin susijęs skandalas netyla jau antrą mėnesį. Žurnalistai laužo ietis bandydami nustatyti, kas iš tikrųjų yra Žasmin - naivi smurtaujančio vyro auka ar klastūnė, šeimos negandas nusprendusi paversti puikia reklamos kampanija? h niekam nerūpi, kad šiame "suaugusiųjų žaidime" tyliai kenčia mažametis sūnus. Semendujevų šeimai patarnavusi namų darbininkė praskleidžia turtuolių poros gyvenimą dengiančią širmą.
Aš neturiu vaikų!
Daugelis žvaigždžių slepia savo vaikus nuo fotografų ir spaudos, bet retai neigia patį jų buvimo faktą. Žasmin (tikroji pavardė Sara Semendujeva) visokeriopai neigė turinti sūnų. Ji slėpė net tai, kad yra ištekėjusi. Koks vyras, kokie vaikai - juk ji naivi jaunutė gražuolė?! Kai pasklido gandas, kad dainininkę žiauriai sumušė vyras ir ligoninėje ja lanko sūnus, visi be galo stebėjosi, nes apie ji nežinojo niekas - nei gerbėjai, nei žurnalistai. O taip nutiko todėl, kad sūnus nederėjo prie Žasmin reklaminės kampanijos, todėl ir buvo priverstas gyventi kaip atsiskyrėlis. Žasmin norėjo atrodyti amžinai jauna ir žavinga, gerbėju vyrų akyse išlikti geidžiama ir neprieinama, o ne jau ūgtelėjusį sūnų turinčia mamyte. Berniukas augo įslaptintas. Kaip jis jautėsi už galingos tvoros? Net nėštumą Sara kruopščiai slėpė. Kalbama, kad vyras labai norėjo sūnaus, ir šis jo tėvo garbei buvo pavadintas Miša. Atsidėkodamas už sūnų Viačeslavas Semendujevas perrašė žmonai užmiesčio namą Pamaskvyje, Žukovkoje - buvusią Galinos Brežnevos vilą. Vyro reikalavimu Žasmin toliau dainavo, o berniuką augino auklės. Vaikas buvo silpnas, dažnai sirgdavo, o tai nepatiko valingam V.Semendujevui, ir jis bandė jį grūdinti. Bet pinigų sūnui lavinti negailėjo, už mokslą elitinėje privačioje mokykloje kas mėnesį mokėdavo po 1000 dolerių.
Miša bijojo tėvo
"Miša - puikus, gražus, protingas berniukas, - pasakojo namų darbininkė. - Jis augo turtingoje aplinkoje, turėjo visokiausių žaislų. Vienintelis dalykas, kurio jam trūko, - tai tėvų dėmesys. Jis buvo vienišas, užsisklendęs savyje. Mama dažnai gastroliuoja, tėvas išeina labai anksti, grįžta po vidurnakčio. Bet sekmadieniais, jei Sara nebūdavo išvykusi koncertuoti, būdavo rengiama šeimos diena". V.Semendujevas niekada nėra mušęs sūnaus, bet užrikti galėdavo - jis buvo griežtas tėvas. Miša jo bijojo. Bet gal taip su vaikais ir reikia...
- Pas Mišą ateidavo draugu?
- Čia taip nepriimta. Čia uždara teritorija, kitas gyvenimas, taip paprastai kieme su draugais nepažaisi. O, kad slėpė Mišą, tai tikriausiai saugumo sumetimais. Tėvas - verslininkas, mama - dainininkė. Žinote, kaip dabar būna... (Beje, teritoriją supa labai aukšta siena. Į ją patekti galima tik su leidimais. Prie vartų budi du omonininkai su automatais. Ir dar kiekviename name yra asmens sargybiniai).
- Ar mokykloje žinoma, kad Misos mama - dainininkė Žasmin?
- Taip. Jis mokosi elitinėje mokykloje. Ją lanko ir dainininko Vlado Staševskio sūnus, ir Lados Dens vaikas. Visi tėvai ten neeiliniai.
Tiesa apie vyro smurtą
- Po to skandalo Sara išvažiavo iš čia ir daugiau nė karto nesirodė, - pasakoja namų darbininkė. - Manau, ji daugeliu atvejų neteisi. Per televiziją pasakė, kad vyras ją kone kasdien mušdavęs. To nebuvo! Aš daug metų jų namuose dirbu, ir nesu pastebėjusi, kad Sara būtu vaikščiojusi sumušta ar nuliūdusi. Aš dirbau kaip tik tą paskutinį sekmadienį, kai ji grįžo iš gastrolių. Mačiau, kad jos paakyje jau buvo mėlynė, ir nosis įbrėžta. Iš kur, nežinau. Tą vakarą buvo atėjusi jų šeimos gydytoja - jei būtų kas nors rimta, tikriausiai būtų patarusi kviesti greitąją. Tą sekmadienį jie turėjo svečių. Sara su jais sėdėjo lauke, ten ruošė ir mėgstamą vyro patiekalą. Viskas buvo ramu. Mačiau, kaip juodu paskui perėjo į kambarį ir ramiai bendravo. Ir Miša su jais buvo. Mes sėdėjome virtuvėje ir net nesupratome, kas įvyko. Netikėtai atvažiavo jos giminės, kilo triukšmas. Ir ji staiga nelauktai išvažiavo, pasiėmusi sūnų. Neatsisveikinusi. Bet išvažiavo ne greitąja, kaip laikraščiai rašė!
- Matyt, V.Semendujevas vis dėlto smogė jai į veidą!
- Aš šito nemačiau. Mėlynė jau iš anksčiau buvo, nestipri, jau pageltusi, beužgyjanti. O kai vėliau pamatėme ją per televiziją, apstulbome: mėlynė didžiulė, daug ryškesnė! Ne su tokia ji tąnakt išvažiavo! Gal ją nugrimavo? Nežinau, gal vėliau atsirado? Bet juk tiek dienų praėjo, seniai turėjo viskas užgyti.
- Ji skiriasi. O jūs su kuo liksite?
- Aš jau likau, su Viačeslavu. Aš ir pasirinkimo neturėjau. Sara kol kas pas tetą Maskvoje gyvena. Bet ten dirbti neisiu. Nors apie Sarą nieko bloga negaliu pasakyti. Geranoriška, švelni mergaitė. Mano dukters vienmetė. Bet nesitikėjau, kad ji taip pasielgs. Taip negražiai. Tokia šiurkšti tapo! Neseniai mudvi telefonu kalbėjomės, pasiteiravau, gal vis dėlto tyliai išsiskirs, kam vienas kitą purvais drabstyti? Ji atsakė neturinti nieko prieš, bet, girdi, tegul jis jos sąlygas priima. Žinau, jie jau triskart bandė susitaikyti. Jis sutinka su jos sąlygomis, paskui vėl skandalas: ji naują sąlygą iškelia... Mes visos šokiruotos jos elgesio. Jis parsivežė mergaite iš Derbento, į žmones išvedė, muzikinį išsilavinimą davė, užsienio kalbų repetitorius samdė, geriausiuose Europos madų namuose ją rengė, į kurortus vežiojo. Jos brolį savo "Eldorado" firmoje įdarbino. Nesakyčiau, kad ji tokia nelaiminga buvo! O dabar ji vyrą kažkokiu monstru pavertė. Skaudu!
Sūnus - viešųjų ryšiu įrankis?
Ilgus 8 metus apsimetinėjusi, kad neturi vaikų, Žasmin dabar nusprendė parodyti sūnų publikai ir išspausti ašarą. Pajutusi, kad skandalas pradėjo rimti, dainininkė neseniai pasirodė per Pirmojo kanalo programą "Tegul kalba" kartu su Miša. Publika turi raudoti... Žinoma, galima banalų šeiminį skandalą pateikti kaip "Santa Barbarą", bet ar būtina savo vaiką paversti tos muilo operos statistu? Viešųjų ryšių specialistė, kuriai dar pavasarį siūlė užsiimti Žasmin reklama, papasakojo, kad prieš skandalą pasklido kalbos, jog ji turinti turtingą ir įtakingą globėją, kuris siūlo jai ranką, širdį ir užtarimą. Kaip tik todėl ji ir nusprendė palikti vyrą. Kuluaruose kuždamas!, kad dabar tai bus dviejų turtingų "berniukų" pokalbis. Tasai, naujasis, pasistengs, kad Sara gautų kiek įmanoma daugiau. O V.Semendujevas jau parašė pareiškimą milicijai, kad jam grasino, reikalavo atiduoti Sarai viską, ko ji prašo.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį
© Baltijos verslo vystymo agentūra bvva | media bv | emonitoring | eLibrary.lt