Publikacijos apie šalies įvaizdį

Garbingi vizitai į mūsų šalį

Verslo įvaizdis užsienyje

Lietuva tarptautinėje arenoje

Patriotiškumas ir įvaizdis

Lietuvos įvaizdis internete

Rengiami konkursai

Nusikalstama veikla užsienyje

Garbingi apdovanojimai

Ar lietuviai girtauja?

Pareigūnai vairuoja drąsiai

Nusikaltimai prieš vaikus

Pikantiškos situacijos, titulai ir įvaizdis


Verslo įvaizdis užsienyje


Margaritos saloje - lietuviškas baras  
Dienraštis "Lietuvos žinios", 2006 08 11 
Lietuvių jau atrastoje ir pamėgtoje Venesuelai priklausančioje saloje įrenginėjamas restoranas lietuvišku pavadinimu „Labas"
Žilvinas Žvagulis ir Arūnas Valinskas verslą plečia Margaritos saloje. Jau kelis mėnesius šou verslo rykliai gyvena įkurtuvių nuotaikomis, mat rugsėjo pradžioje svaiginančio grožio saloje duris atvers jų nuomojamas baras lietuvišku pavadinimu „Labas". Žilvino sūnūs Ąžuolas (20 m.) ir Rytis (19 m.) ten jau darbuojasi ir rengiasi būti, kaip sako Ž.Žvagulis, „pagrindiniai baro veidai" - barmenai.
Lietuviška įranga
Ž.Žvagulis ir A.Valinskas Lietuvoje rūpinasi technikos bei įrangos iš Lietuvos nugabenimu. „Net klausimų nekilo, kad bare bus tik kokybiška lietuviška įranga. Todėl gabename garso, šviesos techniką, baldus, 4 šaldytuvus „Snaigė". Ten nuolat tvyro 30 laipsnių karštis, manau, lietuviški šaldytuvai puikiai tiks", - kalbėjo Ž.Žvagulis. J Margaritos salą siunčiami ir lietuviai darbininkai, mat vietiniams priimtinesnis posakis „manjana" („rytoj"), nei prašymas gerai, kokybiškai atlikti darbą.
Sala gražuolė
Venesuelai priklauso 72 salos Karibų jūroje bei Atlanto vandenyne. Didžiausia ir labiausiai turistų lankoma Margaritos sala. Joje galima pasigrožėti kalnais (aukščiausia viršukalnė siekia 1000 m aukščio) ir tropikais. Sala yra vos už 40 kilometrų nuo Pietų Amerikos krantų. Didžiausias Margaritos miestas - Porlamaras. Virš nuostabaus grožio salos smėlio paplūdimių 320 dienų per metus šviečia saulė. Sala plyti taip, kad jai negresia Karibų jūrai būdingi uraganai, vyrauja aukšta temperatūra (vidutiniškai 27-33 laipsniai) ir,' žinoma, vilioja idealių sąlygų poilsiui ieškančius turistus. Po vandeniu verda savas spalvingas gyvenimas, todėl atvykusieji į Margaritos salą gali nardyti ar mėgautis kitomis vandens sporto šakomis. Pakrantėje yra apie 50 paplūdimių. Juose visada gausu ne tik turistų, bet ir pačių Venesuelos gyventojų. Bet ne tik galimybė maloniai pailsėti traukia turistus į Margaritos salą. čia itin mažos kainos (bemuitė zona).

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį
© Baltijos verslo vystymo agentūra bvva | media bv | emonitoring | eLibrary.lt