Publikacijos apie šalies įvaizdį

Garbingi vizitai į mūsų šalį

Verslo įvaizdis užsienyje

Lietuva tarptautinėje arenoje

Patriotiškumas ir įvaizdis

Lietuvos įvaizdis internete

Rengiami konkursai

Nusikalstama veikla užsienyje

Garbingi apdovanojimai

Ar lietuviai girtauja?

Pareigūnai vairuoja drąsiai

Nusikaltimai prieš vaikus

Pikantiškos situacijos, titulai ir įvaizdis


Verslo įvaizdis užsienyje


Lietuvis Karelijoje pradėjo privačios medžioklės verslą  
Portalas "Delfi", 2006 07 31 
Bendrovės "Severohottur" direktorius 61 metų Edvardas Paradnikas Karelijoje valdo 72 tūkstančius hektarų miškų, kuriuose kuria privatų medžioklės ūkį, ir yra pripažintas naujo verslo iniciatoriumi.
Dabar lietuvis planuoja verslo plėtrą ir atidžiai žvalgosi patikimų partnerių. E.Paradniko teigimu, sukaupta keliolikos metų patirtis bendraujant su Rusijos valdininkais ir šioje šalyje įgyta reputacija yra labai brangi vertybė, kuria jis sieks kiek įmanoma pasinaudoti.
E.Paradniko pradėtas verslas Karelijoje jau plinta. Šioje Rusijoje tvarkoma medžioklės ir gamtos apsaugos įstatymų bazė, steigiama ir daugiau medžioklės ūkių.
Tokio verslo pradininkas tvirtino, kad jie nekonkuruoja tarpusavyje, o kartu ieško klientų, siūlydami įvairesnių pramogų paketą, drauge jas pristatydami internete.
"Medžioklė mano įmonei kol kas nėra pelninga, žvejyba jau leidžia išsilaikyti, o poilsio turizmas - perspektyviausia investicijų kryptis Karelijoje, kuri nuo seno garsėjo ne tiktai gamta, bet ir istorijos paminklais", - sakė verslininkas.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį
© Baltijos verslo vystymo agentūra bvva | media bv | emonitoring | eLibrary.lt