Publikacijos apie šalies įvaizdį

Garbingi vizitai į mūsų šalį

Verslo įvaizdis užsienyje

Lietuva tarptautinėje arenoje

Patriotiškumas ir įvaizdis

Lietuvos įvaizdis internete

Rengiami konkursai

Nusikalstama veikla užsienyje

Garbingi apdovanojimai

Ar lietuviai girtauja?

Pareigūnai vairuoja drąsiai

Nusikaltimai prieš vaikus

Pikantiškos situacijos, titulai ir įvaizdis


Garbingi apdovanojimai


D. Grybauskaitė ordinu apdovanos Vokietijos kanclerę A. Merkel 
Vytautas Budzinauskas, Delfi.lt, 2017 06 23 
Briuselyje, Europos Vadovų Taryboje dalyvaujanti Lietuvos Prezidentė D. Gybauskaitė penktadienį įteiks valstybinį apdovanojimą Vokietijos kanclerei A. Merkel. Vokietijos lyderė Vytauto Didžiojo ordino Didžiuoju kryžiumi apdovanojama už asmeninį indėlį plėtojant dvišalius santykius. „Šios Europos Vadovų Tarybos metu įteiksiu apdovanojimą Vokietijos kanclerei ne tik už bendradarbiavimą, bet ir už atsakomybės prisiėmimą gynybos klausimais, ir už tai, kad ji padarė sprendimą atsiųsti čia Vokietijos karius saugoti mūsų šalį.
Briuselyje, Europos Vadovų Taryboje (EVT) dalyvaujanti Lietuvos Prezidentė Dalia Grybauskaitė penktadienį įteiks valstybinį apdovanojimą Vokietijos kanclerei Angelai Merkel. Vokietijos lyderė Vytauto Didžiojo ordino Didžiuoju kryžiumi apdovanojama už asmeninį indėlį plėtojant dvišalius santykius.
„Šios Europos Vadovų Tarybos metu įteiksiu apdovanojimą Vokietijos kanclerei ne tik už bendradarbiavimą, bet ir už atsakomybės prisiėmimą gynybos klausimais, ir už tai, kad ji padarė sprendimą atsiųsti čia Vokietijos karius saugoti mūsų šalį. Taigi, bus ir dvišalis pokalbis su Vokietijos kanclere“, - sakė D. Grybauskaitė.
Vokietija vadovauja daugiašaliam NATO batalionui Lietuvoje; taip pat yra ir viena svarbiausių Lietuvos ekonominių partnerių, kurios investicijos siekia 1,2 mlrd. eurų.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį
© Baltijos verslo vystymo agentūra bvva | media bv | emonitoring | eLibrary.lt