Publikacijos apie šalies įvaizdį

Garbingi vizitai į mūsų šalį

Verslo įvaizdis užsienyje

Lietuva tarptautinėje arenoje

Patriotiškumas ir įvaizdis

Lietuvos įvaizdis internete

Rengiami konkursai

Nusikalstama veikla užsienyje

Garbingi apdovanojimai

Ar lietuviai girtauja?

Pareigūnai vairuoja drąsiai

Nusikaltimai prieš vaikus

Pikantiškos situacijos, titulai ir įvaizdis


Nusikaltimai prieš vaikus


„Valstiečiai“ pašalino iš partijos smurtu prieš sūnų įtariamą Ž. Marcinkevičių 
Delfi.lt, 2017 02 13 
Valdančioji Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) pašalino iš savo gretų smurtu prieš sūnų įtariamą dabar jau buvusį Varėnos skyriaus vicepirmininką Žydrūną Marcinkevičių.
„Sprendimas akivaizdus. Mes netoleruojame smurto, sprendimas šalinti šitą mūsų partijos (dabar jau buvusį) narį iš einamų pareigų partijoje ir taip pat iš pačios partijos“, – pirmadienį po LVŽS valdybos posėdžio Seime sakė partijos pirmininkas Ramūnas Karbauskis.
Klausiamas, ar šis atvejis yra smūgis partijai, ypač neeilinės sesijos išvakarėse prieš ketinant priimti fizines bausmes vaikams uždraudžiančias pataisas, R.Karbauskis atsakė, kad „tai smūgis visuomenei“.
„Aš manau, tai smūgis visuomenei, o jei šnekėtume apie partiją, surasime visose partijose, visose visuomenės grupėse žmonių, kurie savo vaikų atžvilgiu yra naudoję ir tokias priemones, kurių nuo rytojaus (naudoti) bus neįmanoma“, – sakė „valstiečių“ vadovas.
Anksčiau pirmadienį partija išplatino pranešimą, kad LVŽS valdyba„ nutarė šalinti Ž.Marcinkevičių iš užimamų LVŽS pareigų ir sustabdė jo narystę partijoje“, vėliau R.Karbauskis tvirtino, jog narystės stabdymas ir reiškęs pašalinimą.
„Jis (pranešime minimas sprendimas) mūsų suvokimu yra toks pat, buvo parašyta sustabdyti narystę, tai yra pašalinti, jis nebe narys“, – sakė partijos vadovas.
Klausiamas, ar Ž.Marcinkevičius galės grįžti į partiją, LVŽS pirmininkas atsakė: „Jei po tyrimų, po teismų bus nustatyta, kad jis nepažeidė įstatymų, jis galės pretenduoti per skyrių stoti, kaip kiekvienas kitas žmogus“.
„Bet aš suprantu, kad jis neneigia kaltės, tai kažkokie sprendimai bus teisėsaugos“, – pridūrė R.Karbauskis.
„Valstiečiai“ pirmadienį paskelbė pranešimą, kuriame teigia apgailestaujantys, kad „Varėnoje LVŽS skyriaus pirmininko pavaduotojas Žydrūnas Marcinkevičius smurtavo prieš nepilnametį savo sūnų“. „Kaip mums patvirtino pats Žydrūnas, jis prisipažįsta nesusivaldęs“, - rašyta pranešime.
Savaitgalį Policijos departamentas skelbė, kad ketvirtadienį parai sulaikytas 45-erių tėvas, įtariama, elektros laidu sumušęs 2009 metais gimusį sūnų. Vaikui medikai diagnozavo juosmens ir kairės plaštakos sumušimą, jis gydomas ambulatoriškai.
Policija teigia pradėjusi ikiteisminį tyrimą dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nedidelio sveikatos sutrikdymo mažamečiui. Už tai numatoma maksimali dviejų metų laisvės atėmimo bausmė.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį
© Baltijos verslo vystymo agentūra bvva | media bv | emonitoring | eLibrary.lt