Politinės technologijos

Interesų technologijos

Skandalų technologijos

Reklaminės technologijos

Gandai ir intrigos

Informaciniai karai

Žvilgsnis į žiniasklaidą

Žurnalistų ir leidėjų teismai

Žiniasklaidos sukelti skandalai


Žurnalistų ir leidėjų teismai


A. Guoga apkaltino „Lietuvos ryto“ savininką G. Vainauską reketu 
Mindaugas Jackevičius, Delfi.lt, 2016 05 17 
Laikinasis Liberalų sąjūdžio lyderis Antanas Guoga „Lietuvos ryto“ grupės akcininką Gedvydą Vainauską apkaltino reketu.
Savo ruožtu „Lietuvos rytas“ Pardavimų departamento vadovė Nijolė Steiblienė sako, kad europarlamentaras nuolat prašydavo nuolaidų, bet sakė nesanti ta Nijolė, kuri G. Vainausko pavedimu renka apie žmones slaptą informaciją.
Anot A. Guogos, jam žiniasklaidos magnatas G. Vainauskas rodė neva turimą jį kompromituojančią medžiagą ir taip reikalavo pinigų.
„Aš pažįstamas su tuo magnatu, tas magnatas dabar yra įtariamas prekyba poveikiu. Aš manau, pavartosiu labai grubų žodį, tai tik mano nuomonė, jis užsiima reketu. Aš norėčiau, kad jo prispausti žmonės išsilaisvintų. Jis rodė, kad turi TIEK medžiagos apie mane. Jis turi Nijolę, kuri laksto ir renka apie žmones informaciją“, – 15min.lt konferencijoje sakė A. Guoga.
Politikas tvirtina, esą šią informaciją jis perdavė „aukščiausiame lygmenyje“.
„Aš tik sakau, kad esu perdavęs tuos teiginius tiems, kam priklauso, pačiu aukščiausiu lygmeniu. Kad jis užsiima reketu, mano asmeninė nuomonė kaip Europos Parlamento nario ir, jeigu reikės, EP mane gins“, – tęsė A. Guoga.
Vis dėlto paklaustas, ar apie menamą reketą informavo prokurorus, lažybų magnatas to nei patvirtino, nei paneigė.
N. Steiblienė: A. Guoga vis verkdavo didesnių nuolaidų
G. Vainauskas antradienį į telefono skambučius neatsiliepė. Bendrovės „Lietuvos rytas“ Pardavimų departamento vadovė Nijolė Steiblienė sakė nežinanti, kokią Nijolę A. Guoga turi omenyje.
„Nelabai suprantu, kodėl turėčiau rinkti informaciją apie žmones, aš turiu pareigas, esu Pardavimų departamento vadovė, taigi reklamą turiu rinkti, o ne duomenis apie žmones. Jūs manote, aš turiu kažkokį specialųjį dalinį ar dar ką nors? Ar jūs tikite tuo, ką A. Guoga sako, jie tiek per dvi dienas priblefavo“, – DELFI kalbėjo N. Steiblienė.
N. Steiblienė pasakojo, kad 2015 m. tarp „Lietuvos ryto“ ir A. Guogos sudaryta reklamavimosi sutartis, bet politikas sutarties nepasirašė. Tačiau kaip Europos Parlamento narys A. Guoga yra reklamavęsis „Lietuvos ryte“.
„Jis visą laiką verkdavo, kad nuolaidas didesnes darytume ir vis bėgdavo pas redaktorių, kad nemokamai mes jam ką nors darytume“, – prisiminė N. Steibilienė. Ji priminė, kad A. Guoga buvo krepšinio mecenatas, tad ir užsukdavęs pas „Lietuvos ryto“ vyriausiąjį redaktorių G. Vainauską.
„Aš labai apgailestauju, manau, jis yra tiesiog nepadorus“, – A. Guogos kaltinimus G. Vainauskui reketu komentavo pašnekovė.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį
© Baltijos verslo vystymo agentūra bvva | media bv | emonitoring | eLibrary.lt