Publikacijos apie šalies įvaizdį

Garbingi vizitai į mūsų šalį

Verslo įvaizdis užsienyje

Lietuva tarptautinėje arenoje

Patriotiškumas ir įvaizdis

Lietuvos įvaizdis internete

Rengiami konkursai

Nusikalstama veikla užsienyje

Garbingi apdovanojimai

Ar lietuviai girtauja?

Pareigūnai vairuoja drąsiai

Nusikaltimai prieš vaikus

Pikantiškos situacijos, titulai ir įvaizdis


Ar lietuviai girtauja?


Miškininkų reidas: ieškojo medienos vagių – surado degtinės bravorą 
Grynas.lt, 2015 11 18 

Siekdami užtikrinti, kad mediena būtų tvarkoma ir vežama, kaip tai nustato taisyklės, Generalinės miškų urėdijos, Valstybinės miškų tarnybos ir miškų urėdijų pareigūnai organizavo reidą. Jo metu aplinkosaugininkai patikrino arti 100 transporto priemonių, gabenusių medieną ir ja prekiavusių turgavietėse, dokumentus, 33 miško sklypuose vykdomus kirtimo darbus, privačiose miško valdose konsultavo privačių miškų savininkus.

Neturėjusiems medienos gabenimo lapų Joniškio, Kėdainių, Rietavo ir Zarasų miškų urėdijų pareigūnai surašė administracinės teisės pažeidimo protokolus. Kėdainių miškų urėdijos teritorijoje sulaikytas pilietis, kuris, kaip įtariama, vežė pagrobtą medieną iš Ąžuoloto girininkijos. Dėl medienos grobimo pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Kretingos miškų urėdijoje nustatytas vienas privataus miško teršimo statybinėmis atliekomis atvejis. Valstybinės miškų tarnybos pareigūnai vykdo tyrimą dėl pažeidėjo išaiškinimo. Telšių miškų urėdijoje aptiktas naminės degtinės bravoras. Įvykis perduotas tirti policijai. Trakų miškų urėdijoje privačioje miško valdoje nustatytas savavališkas miško kirtimas. Surašytas administracinės teisės pažeidimo protokolas.


Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį
© Baltijos verslo vystymo agentūra bvva | media bv | emonitoring | eLibrary.lt