Publikacijos apie šalies įvaizdį

Garbingi vizitai į mūsų šalį

Verslo įvaizdis užsienyje

Lietuva tarptautinėje arenoje

Patriotiškumas ir įvaizdis

Lietuvos įvaizdis internete

Rengiami konkursai

Nusikalstama veikla užsienyje

Garbingi apdovanojimai

Ar lietuviai girtauja?

Pareigūnai vairuoja drąsiai

Nusikaltimai prieš vaikus

Pikantiškos situacijos, titulai ir įvaizdis


Ar lietuviai girtauja?


Ugniagesio šeimą prie Plungės pražudęs visureigio vairuotojas buvo girtas 
Portalas "Delfi", 2015 10 20 
Spalio pradžioje Lietuvą sukrėtė eismo nelaimė prie Plungės: žuvo BMW vairavęs ir kaktomuša su visureigiu „Hyundai“ susidūręs Radviliškio priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesys gelbėtojas Ramūnas Dargužas, jo žmona ir 3-ejų metų dukrelė. „LNK Žinios“ antradienį pranešė, kad ligoninėje iki šiol gydomam įtariamajam avarijos kaltininkui buvo nustatytas vidutinis girtumo laipsnis.

Pagal kraujo tyrimo rezultatus tragišką avariją prie Plungės, kaip įtariama, sukėlęs 44 metų „Hyundai“ vairuotojas buvo neblaivus – jam nustatytas kiek didesnis nei 1,5 promilės girtumas.

Jei teismas jį pripažintų kaltu, už avariją, kurios metu žuvo 3 žmonės, klaipėdiečiui grėstų laisvės atėmimas iki 10 metų. Tiesa, įtarimai šiam pacientui kol kas nepareikšti.

Kaip skelbta anksčiau, spalio 4 d. apie 18 val. 53 min. Plungės r., kelio Šiauliai–Palanga 91-ame km, susidūrė automobiliai „Hyundai Galloper“, kurį vairavo 44-erių metų vyras, ir „BMW 520i“, kurį vairavo ne tarnybos metu neuniformuotas 36-erių metų Radviliškio priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesys gelbėtojas Ramūnas Dargužas.

Eismo įvykio metu žuvo „BMW 520i“ vairuotojas bei keleiviai: 31-erių metų moteris ir 3-ejų metų mergaitė, o kartu važiavusi 10-ies metų mergaitė dėl galvos smegenų sukrėtimo, edemos, kvėpavimo nepakankamumo ir plaučių kontūzijos, sunkios būklės, paguldyta į Klaipėdos ligoninę. Dėl medikų atliekamų procedūrų jai sukelta dirbtinė koma. Mergaitei spalio 6 dieną sukako 11 metų.

Iš komos pabudusiai mažametei artimieji ir psichologai laidotuvių dieną paaiškino, kokia nelaimė ištiko šeimą. Pasak artimųjų, fizines traumas 10-metė gydosi sėkmingai, o kokios emocijos verta jos viduje, belieka tik spėlioti.

Tėvų ir sesutės netekusį vaiką globoja močiutė.


Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį
© Baltijos verslo vystymo agentūra bvva | media bv | emonitoring | eLibrary.lt