Publikacijos apie šalies įvaizdį

Garbingi vizitai į mūsų šalį

Verslo įvaizdis užsienyje

Lietuva tarptautinėje arenoje

Patriotiškumas ir įvaizdis

Lietuvos įvaizdis internete

Rengiami konkursai

Nusikalstama veikla užsienyje

Garbingi apdovanojimai

Ar lietuviai girtauja?

Pareigūnai vairuoja drąsiai

Nusikaltimai prieš vaikus

Pikantiškos situacijos, titulai ir įvaizdis


Verslo įvaizdis užsienyje


Latvijoje „Tele2“ apkaltinti nemokumu  
Portalas "Delfi"", 2012 11 16 
Lapkričio 27 dieną Rygos Žemgalos rajono teismas nagrinės bendrovės „Telekomunikāciju šķīrējtiesa“ ieškinį mobiliojo ryšio operatoriui „Tele2“ dėl neapmokėtos 45 000 latų skolos.
Ieškinys teismui pateiktas lapkričio 13 dieną. Apie tai pranešė „Telekomunikāciju šķīrējtiesa“ komercijos direktorius Kasparas lavrovas. Jis pabrėžia, kad po dvejų metų derybų ir raštiškai pateiktų prašymų „Tele2“ taip ir nepadengė skolos už suteiktas paslaugas.
Pagal sutarties sąlygas, „Telekomunikāciju šķīrējtiesa“ 2009 metais bendrovei „Tele2“ teikė dokumentų rengimo paslaugas bei įvykdo visus sutarties punktus per sutartą laiką. „Pasirašyti darbų perdavimo-priėmimo aktai, išrašytos ir abipus patvirtintos visos sąskaitos. Pagal sutarties sąlygas „Tele2“ 2009 metais atliko dalinį apmokėjimą, tačiau vėlesnių mokėjimų nebuvo“, - pareiškė K. Lavrovas, pabrėžęs, kad situacija, kuomet tokia stambi kompanija negali grąžinti skolos, jam atrodo labai keistai.
„Teko kreiptis pagalbos į teisėsaugą, tuo pačiu atkreipiant ir visuomenės dėmesį į ryšio operatoriaus „Tele2“ elgesį – šis operatorius į teismus kreipiasi dėl klientų skolų, siekiančių vis porą latų ir priskiria juos „juodiesiems skolininkų sąrašams““, - teigė „Telekomunikāciju šķīrējtiesa“ komercijos direktorius.
Tuo tarpu „Tele2“ pozicija – kategoriška: bandoma taikyti klasikinę pinigų prievartavimo taktiką.
„Bendrovės „Telekomunikāciju šķīrējtiesa“ veiksmai šokiruoja. Ne kartą šios įmonės atstovams atsakėme, kad už nesuteiktas paslaugas pinigų nemokėsime. Kreipimasis į teismą yra beprasmis, tačiau bet kuriuo atveju linkiu „Telekomunikāciju šķīrējtiesa“ sėkmės – jiems jos prireiks. Mes taip pat vertiname galimybę pateikti teismui priešinį ieškinš dėl pinigų prievartavimo“, - pareiškė „Tele2“ Latvijos juridinio skyriaus vadovas Agaras Evertovskis.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį
© Baltijos verslo vystymo agentūra bvva | media bv | emonitoring | eLibrary.lt