Publikacijos apie šalies įvaizdį

Garbingi vizitai į mūsų šalį

Verslo įvaizdis užsienyje

Lietuva tarptautinėje arenoje

Patriotiškumas ir įvaizdis

Lietuvos įvaizdis internete

Rengiami konkursai

Nusikalstama veikla užsienyje

Garbingi apdovanojimai

Ar lietuviai girtauja?

Pareigūnai vairuoja drąsiai

Nusikaltimai prieš vaikus

Pikantiškos situacijos, titulai ir įvaizdis


Verslo įvaizdis užsienyje


Kento policija sulaikė lietuvius vergiškomis sąlygomis laikiusius darbdavius  
"Londono žinios", 2012 10 08 
Didžiosios Britanijos Kento grafystės policija suėmė du asmenis, įtariamus lietuvių darbininkų išnaudojimu, skelbia šalies žiniasklaida. Policijos tyrimas buvo pradėtas gavus maisto pramonėje dirbančių lietuvių vyrų skundų, jog jie verčiami gyventi baisiose sąlygose, jiems taip pat grasinama smurtu, jei jie nesilaikys savo viršininko nurodymų.
Bendradarbiaudama su Įdarbinimo tarpininkų licencijavimo tarnyba ir Jungtinės Karalystės kovos su prekyba žmonėmis centru, Kento policija praėjusį penktadienį suėmė du asmenis Meidstaune. Skelbiama, kad buvo suimtas 52 metų vyras ir 50 metų moteris, kurie įtariami prekyba žmonėmis siekiant išnaudoti juos darbui.
„Šie areštai yra dalis Kento policijos atliekamo plataus masto tyrimo. Jis pradėtas gavus pranešimų, kad imigrantai darbuotojai buvo priversti gyventi baisiomis sąlygomis ir verčiami dirbti aplinkoje, kurioje buvo labai mažai ar visai nesirūpinama sauga ir bendra žmonių gerove. Bendradarbiaudami su agentūromis partnerėmis mes suėmėme įtariamuosius, o nukentėjusiesiems teikiama pagalba“, – sakė Kento policijos detektyvas inspektorius Keithas Robertsas.
„Esame pasiryžę atsikratyti tų negailestingų žmonių, kurie šiurkščiai elgiasi ir išnaudoja pažeidžiamus darbininkus. Bendradarbiaudami su mūsų agentūromis partnerėmis mes sudavėme smūgį potencialiam išnaudojimui maisto tiekimo grandinėje. Tie, kurie išnaudoja pažeidžiamus žmones, tikrai nepasislėps, ir nei mes, nei mūsų partnerės teisėsaugos institucijos netoleruos pažeidžiamų darbininkų išnaudojimo“, – pridūrė Įdarbinimo tarpininkų licencijavimo tarnybos vykdomasis direktorius Ianas Livsey.
„Mes įtariame, kad suimti asmenys atgabeno lietuvius vyrus į Didžiąją Britaniją, kad juos išnaudotų maisto pramonėje. Kaip manoma, lietuviai vyrai, kuriems šiuo metu suteikiama pagalba, gyveno ir dirbo vergiškomis sąlygomis ir prieš juos buvo smurtaujama“, – sakė Jungtinės Karalystės kovos su prekyba žmonėmis centro vadovo pavaduotojas Liamas Vernonas.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį
© Baltijos verslo vystymo agentūra bvva | media bv | emonitoring | eLibrary.lt