Publikacijos apie šalies įvaizdį

Garbingi vizitai į mūsų šalį

Verslo įvaizdis užsienyje

Lietuva tarptautinėje arenoje

Patriotiškumas ir įvaizdis

Lietuvos įvaizdis internete

Rengiami konkursai

Nusikalstama veikla užsienyje

Garbingi apdovanojimai

Ar lietuviai girtauja?

Pareigūnai vairuoja drąsiai

Nusikaltimai prieš vaikus

Pikantiškos situacijos, titulai ir įvaizdis


Verslo įvaizdis užsienyje


VTEK tirs Susisiekimo ministerijos ir universiteto atstovų elgesį konkurse  
Portalas "Delfi"", 2012 09 04 
Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) tirs Susisiekimo ministerijos ir Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) atstovų elgesį konkurse retransliuoti dalį naujų skaitmeninės televizijos kanalų.
Etikos komisija pradėjo tyrimą dėl Susisiekimo ministerijos Elektroninių ryšių skyriaus vedėjo Sauliaus Štarolio ir VGTU Informacinių technologijų katedros vedėjo Genadijaus Kulviečio elgesio.
Į etikus sargus kreipėsi ryšių bendrovė „SATV network“ - ji teigė, kad minėti asmenys dalyvavo konkurso procedūrose, nors S.Štarolis yra konkurso laimėtojos „Teo LT“ akcininkas, o G. Kulviečio darbovietė - VGTU - priėmė dovaną iš „Teo LT“ antrinės įmonės „Baltic Data Centre“.
Lietuvoje spalį išjungus antžeminę analoginę televiziją, skaitmeninės televizijos siuntimo paslaugas tikėjosi pasiūlyti ir buvusio „Baltijos TV“ technikos direktoriaus Petro Užpelkio įkurta „SATV networks“, tačiau konkurso nelaimėjo - Ryšių reguliavimo tarnyba, kaip ir planuota, paskelbė tik du laimėtojus - „Teo LT“ bei kitu laimėtoju paskelbtą Lietuvos radijo ir televizijos centrą.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį
© Baltijos verslo vystymo agentūra bvva | media bv | emonitoring | eLibrary.lt