Publikacijos apie šalies įvaizdį

Garbingi vizitai į mūsų šalį

Verslo įvaizdis užsienyje

Lietuva tarptautinėje arenoje

Patriotiškumas ir įvaizdis

Lietuvos įvaizdis internete

Rengiami konkursai

Nusikalstama veikla užsienyje

Garbingi apdovanojimai

Ar lietuviai girtauja?

Pareigūnai vairuoja drąsiai

Nusikaltimai prieš vaikus

Pikantiškos situacijos, titulai ir įvaizdis


Verslo įvaizdis užsienyje


STT abejoja, ar skaidriai socdemas V.Milėnas gavo darbą su 8 tūkst. Lt alga  
Šarūnas Černiauskas, Portalas "Delfi"", 2012 05 28 
Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) jau antrą kartą per maždaug metus vertins Vilniaus socialdemokrato, buvusio sostinės savivaldybės administracijos direktoriaus Vytauto Milėno elgesį. Socdemą etikos sargams apskundė Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT).
VTEK tinklalapyje skelbiama, jog skundė dėl V. Milėno STT „nurodė, kad V. Milėnas, nustojęs eiti Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pareigas, nepraėjus vienerių metų laikotarpiui, įsidarbino direktoriaus patarėju savivaldybės kontroliuojamojoje įmonėje – UAB „Grinda“.
STT įtaria, kad įsidarbindamas savivaldybės bendrovėje V. Milėnas galėjo nusižengti įstatymo punktui, kuris vienerius metus draudžia „dirbti įmonės vadovu, vadovo pavaduotoju, būti įmonės tarybos ar valdybos nariu, taip pat eiti kitas pareigas, tiesiogiai susijusias su sprendimų priėmimu įmonės valdymo, turto tvarkymo, finansų apskaitos bei kontrolės srityse, jeigu per paskutinius darbo metus jo tarnyba buvo tiesiogiai susijusi su šių įmonių veiklos priežiūra ar kontrole“.
Savivaldybės skelbiamais duomenimis, „Grindos“ direktoriaus patarėjo alga iki mokesčių siekia 7,87 tūkst. Lt.
„Grindoje“ V. Milėnas įsidarbino praėjus porai mėnesių po to, kai neteko savivaldybės administracijos direktoriaus posto.
Pats socdemas DELFI teigė situaciją komentuosiantis tik po antradienį įvyksiančio VTEK posėdžio.
V. Milėną VTEK vertina antrą kartą per maždaug metų laikotarpį. Jis buvo tarp būrio politikų, kuriems teko aiškintis etikos sargams dėl savo dalyvavimo balsuojant dėl nekilnojamojo turto (NT) mokesčio tarifų. V. Milėnas tuomet buvo išteisintas – VTEK konstatavo, kad jis įmonėse, valdančiose komercinį NT, turi mažiau nei 10 proc. akcijų, o šioms įmonėms tenkantis NT mokestis nesiekia nė 10 tūkst. Lt per metus. Tuo tarpu Vilniaus meras Artūras Zuokas ir mero pavaduotojas, Vilniaus socdemų lyderis Romas Adomavičius, VTEK nuomone, supainiojo viešuosius ir privačius interesus.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį
© Baltijos verslo vystymo agentūra bvva | media bv | emonitoring | eLibrary.lt