Publikacijos apie šalies įvaizdį

Garbingi vizitai į mūsų šalį

Verslo įvaizdis užsienyje

Lietuva tarptautinėje arenoje

Patriotiškumas ir įvaizdis

Lietuvos įvaizdis internete

Rengiami konkursai

Nusikalstama veikla užsienyje

Garbingi apdovanojimai

Ar lietuviai girtauja?

Pareigūnai vairuoja drąsiai

Nusikaltimai prieš vaikus

Pikantiškos situacijos, titulai ir įvaizdis


Verslo įvaizdis užsienyje


„Palink” Latvijoje vis grasinama nemokumu  
Portalas "Delfi"", 2012 04 17 
Parduotuvių tinklą „Iki“ ir „Cento“ valdanti įmonė „Palink“ Latvijoje toliau gauna grasinimų iš Rusijos piliečio Sergejaus Guščino, kuris anksčiau buvo inicijavęs teismo procesą dėl bendrovės nemokumo, pranešė įmonės viešųjų ryšių konsultantė Velga Ozola.
Ji nurodė, kad S. Guščinas reikalauja apmokėti pagal susitarimą perimtas skolas ir delspinigius už neva statybų bendrovės „Landekss“ suteiktas paslaugas, kurias „Palink“ jau yra apskundusi. S. Guščinas tvirtina, jog yra pasirengęs iškelti „Palink“ dar vieną bylą dėl jos nemokumo.
Įmonės vykdančioji direktorė Dacė Zundurė mano, kad tai yra „eilinės negeranoriškumo intrigos“. Tačiau ji apgailestavo, kad įstatymas neriboja galimybių iškelti ieškinius dėl nemokumo, rašo DELFI.lv.
Primename, kad Rygos Kuržemės rajono teismas pripažino prekybos tinklą „Iki” Latvijoje valdančią bendrovę „Palink” nemokia. Bendrovei nemokumo bylą inicijavo S. Guščinas. Jis pagal susitarimą perėmė teises į „Palink” įsiskolinimus statybų bendrovei „Landekss”. Vėliau Latvijos aukščiausiasis teismas sprendimą panaikino.
Dabartiniai Latvijos įstatymai numato, kad bankroto byla gali būti keliama dėl 3000 latų skolos, tačiau jie nenumato, kad tokioje byloje atsakovas galėtų pateikti apeliaciją - tai gali padaryti tik Aukščiausiojo teismo pirmininkas arba generalinis prokuroras.
"Palink" Lietuvoje ir Latvijoje valdo "Iki" ir "Cento" parduotuves.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį
© Baltijos verslo vystymo agentūra bvva | media bv | emonitoring | eLibrary.lt