Publikacijos apie šalies įvaizdį

Garbingi vizitai į mūsų šalį

Verslo įvaizdis užsienyje

Lietuva tarptautinėje arenoje

Patriotiškumas ir įvaizdis

Lietuvos įvaizdis internete

Rengiami konkursai

Nusikalstama veikla užsienyje

Garbingi apdovanojimai

Ar lietuviai girtauja?

Pareigūnai vairuoja drąsiai

Nusikaltimai prieš vaikus

Pikantiškos situacijos, titulai ir įvaizdis


Verslo įvaizdis užsienyje


Latvijoje „Palink” skirta bauda  
Portalas "Delfi"", 2012 04 10 
Konkurencijos taryba (KT) konstatavo, kad „Palink“, kuriai Latvijoje priklauso prekybos centrai „Iki” ir „Cento“, susitarimuose dėl prekybos centrų nuomos yra pažeidimų ir skyrė įmonei 13 tūkst. latų baudą (64 tūkst. Lt), pranešė KT atstovė Inita Kabanova.
Bendrovėje „Palink“ pranešė, kad svarstoma galimybė apskųsti Konkurencijos tarybos sprendimą administraciniam teismui.
KT atstovė paaiškino, jog „Palink“ pažeidė Konkurencijos įstatymo numatytą draudimą ir įtraukė į sutartis su nuomotojais reikalavimą be jos sutikimo nenuomoti patalpų prekybos centruose, kuriuose patalpas nuomojasi „Palink“.
„Pasilikusi teisę priimti sprendimą dėl patalpų konkrečiuose prekybos centruose išnuomojimo, „Palink“ gali ne tik suvaržyti potencialius nuomininkus, bet ir be pagrindo apriboti nuomotojo teisę laisvai vykdyti savo veiklą“, – sakė I. Kabanova.
KT pranešimu, bauda turėjo sudaryti 0,75 proc. grynosios įmonės apyvartos per pastaruosius finansinius metus. „Palink“ bauda galėjo siekti 529 033 latus (2,6 mln. Lt), tačiau nuspręsta skirti 13 tūkst. latų.
„Bauda įmonei buvo sumažinta todėl, kad į sutartis įtraukti apribojimai realiai nebuvo pritaikyti. Be to, „Palink“, savo iniciatyva įtraukusi pakeitimų į sutartis su pažeidimais, nutraukė pažeidimus ir atliekant tyrimą savo iniciatyva pateikė KT visą patikimą informaciją, kuri buvo svarbi tiriant šį atvejį“, – paaiškino I. Kabanova.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį
© Baltijos verslo vystymo agentūra bvva | media bv | emonitoring | eLibrary.lt