Publikacijos apie šalies įvaizdį

Garbingi vizitai į mūsų šalį

Verslo įvaizdis užsienyje

Lietuva tarptautinėje arenoje

Patriotiškumas ir įvaizdis

Lietuvos įvaizdis internete

Rengiami konkursai

Nusikalstama veikla užsienyje

Garbingi apdovanojimai

Ar lietuviai girtauja?

Pareigūnai vairuoja drąsiai

Nusikaltimai prieš vaikus

Pikantiškos situacijos, titulai ir įvaizdis


Verslo įvaizdis užsienyje


„Maximos" vardo kol kas Lenkijoje nebus  
Portalas "Delfi"", 2012 03 26 
Prieš mėnesį paskelbusi apie mažmeninės prekybos tinklo „Aldik Nova“ įsigijimą Lenkijoje, „Maxima grupė“ apie tolesnę plėtrą šioje ar kitose šalyse dar kalba atsargiai. Tačiau toks tikslas jau įrašytas grupės strateginiuose planuose.
„Šio tinklo įsigijimą aš vertinčiau kaip mūsų investicijas į ateitį“, – pirkinį Lenkijoje apibūdina Mindaugas Bagdonavičius, prekybos tinklus Baltijos šalyse ir Bulgarijoje valdančios grupės generalinis direktorius.
Pasak jo, tinklas nebus integruotas į „Maximos grupę“, jis bus valdomas per finansinius rodiklius. Esą pavadinimo taip pat neketinama keisti.
„Lenkijos tinklas šiandien yra mūsų prioritetas, dabar ketiname susitvarkyti tinklą, sukurti plėtros strategiją toje vaivadijoje ir toliau vesti derybas su kitais vietiniais tinklais”, - interviu teigė M. Bagdonavičius.
Vadovas skaičiuoja, kad Lenkijos maisto rinka siekia daugiau kaip 200 mlrd. Lt, tuo tarpu įsigytas tinklas Liublino vaivadijoje užima beveik 2 proc.Vaivadija pagal perkamąją galią ir maisto prekių rinkos apyvartą yra tokio dydžio kaip Estija.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį
© Baltijos verslo vystymo agentūra bvva | media bv | emonitoring | eLibrary.lt