Publikacijos apie šalies įvaizdį

Garbingi vizitai į mūsų šalį

Verslo įvaizdis užsienyje

Lietuva tarptautinėje arenoje

Patriotiškumas ir įvaizdis

Lietuvos įvaizdis internete

Rengiami konkursai

Nusikalstama veikla užsienyje

Garbingi apdovanojimai

Ar lietuviai girtauja?

Pareigūnai vairuoja drąsiai

Nusikaltimai prieš vaikus

Pikantiškos situacijos, titulai ir įvaizdis


Verslo įvaizdis užsienyje


Lietuvis Gruzijoje įsigijo licenciją kasti auksą  
Portalas alfa.lt", 2012 03 02 
Rusijoje savo verslą sukūrusio lietuvio bendrovė Gruzijoje laimėjo konkursą kasti auksą, varį ir baritą.
Gruzijos energetikos ir gamtos išteklių ministerija pranešė, kad aukcione licenciją už 110,5 mln. larių (maždaug 169,5 mln. Lt) įsigijo bendrovė "Mining Investments LLC", kuri buvo įregistruota vasario viduryje. Apie numatomą aukcioną Gamtinių išteklių agentūra paskelbė sausio 19 dieną.
Visos "Mining Investments LLC" akcijos priklauso Lietuvos piliečiui Alvydui Brusokui, kuris gyvena Sankt Peterburge. Bendrovė buvo vienintelė aukciono dalyvė ir licenciją laimėjo tik vieną kartą pakėlusi kainą aukciono taisyklių numatytu dydžiu - 0,5 mln. larių.
Pats A. Brusokas aukcione nedalyvavo.
Licencija leidžia 27 metus kasti auksą, varį ir baritą Kvemo Kartli regione į pietus nuo Tbilisio, gavybos plotas - daugiau kaip 1200 hektarų.
Dabar gavybos licenciją šiame regione turi rusų verslininko Simano Povarenkino valdoma "GeoProMining Group", kuri taip pat turi licencijų kasti auksą ir varį Armėnijoje ir Rusijoje.
"GeoProMining Group" licencija baigiasi 2014 metų balandį, ir nuo to laiko paieškas regione galės vykdyti "Mining Investments LLC".
Gruzijos statistikos agentūros duomenimis, pernai eksportuota aukso žaliavos ar pusiau apdoroto aukso už 110 mln. JAV dolerių (282,5 mln. Lt), o tai sudarė 5 proc. viso šalies eksporto vertės. Vario eksportuota už 85 mln. dolerių (218,3 mln. Lt).

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį
© Baltijos verslo vystymo agentūra bvva | media bv | emonitoring | eLibrary.lt