Publikacijos apie šalies įvaizdį

Garbingi vizitai į mūsų šalį

Verslo įvaizdis užsienyje

Lietuva tarptautinėje arenoje

Patriotiškumas ir įvaizdis

Lietuvos įvaizdis internete

Rengiami konkursai

Nusikalstama veikla užsienyje

Garbingi apdovanojimai

Ar lietuviai girtauja?

Pareigūnai vairuoja drąsiai

Nusikaltimai prieš vaikus

Pikantiškos situacijos, titulai ir įvaizdis


Verslo įvaizdis užsienyje


G.Rainys: grįžusius iš Irako karius keičia Lietuvos verslininkai  
Portalas "Delfi"", 2011 12 23 
Lietuvos kariams grįžus iš misijos Irake, į verslo misiją šioje šalyje ruošiasi verslininkai, „Žinių radijo“ laidoje „Aktualusis interviu“ sakė Lietuvos Pramonininkų konfederacijos laikinasis prezidentas dr. Gediminas Rainys. Pasak jo, šiuo metu daugiausia perspektyvų verslininkai sieja su kurdų regioninės vyriausybės valdoma šiaurine Irako dalimi.
„Rekomenduočiau visiems pasižiūrėti vyriausybės tinklalapį „Krg.org“ (arba Kurdistan Regional Government). Jūs pamatysite, koks ten ekonomikos bumas, pamatysite, kad tai yra, ko gero, pats naftos turtingiausias regionas, kuris tikisi aplenkti netgi Saudo Arabiją. Ten be galo daug perspektyvių rinkų, yra neveikiantis cukraus fabrikas, reikia grūdų, milžiniški statybų darbai, todėl reikia statybinių medžiagų. Reikia tikėtis, kad kalakutiena, grūdų produkcija domins. Ten pastatytas didžiulis oro uostas, skraido „Lufthansa“, skraido Austrijos oro linijos. <...> Mes planuojame verslo misiją, mažų mažiausia pažiūrėti, o gal kas nors užmegs ir kontaktų, o gal net ir sutartį. Žinote, ankstyvas įėjimas į rinką irgi lemia galimybę gauti didesnį pelną“, – teigė G. Rainys, kuris su grupe verslininkų planuoja artimiausiu metu vykti verslo misiją į Šiaurės Irako Kurdistano autonominį regioną.
Pagal Investicijų įstatymą ten investuojantys verslininkai esą 10 m. būtų atleidžiami nuo bet kokių mokesčių, todėl, kaip teigė G. Rainys, „kas uždirbi, viskas tavo“. Pasak jo, perspektyviausi Irake – statybų, vandentvarkos ir vandens valymo įrenginių maisto pramonės sektoriai.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį
© Baltijos verslo vystymo agentūra bvva | media bv | emonitoring | eLibrary.lt