Publikacijos apie šalies įvaizdį

Garbingi vizitai į mūsų šalį

Verslo įvaizdis užsienyje

Lietuva tarptautinėje arenoje

Patriotiškumas ir įvaizdis

Lietuvos įvaizdis internete

Rengiami konkursai

Nusikalstama veikla užsienyje

Garbingi apdovanojimai

Ar lietuviai girtauja?

Pareigūnai vairuoja drąsiai

Nusikaltimai prieš vaikus

Pikantiškos situacijos, titulai ir įvaizdis


Verslo įvaizdis užsienyje


Latvijoje suimtas tarptautine narkotikų prekyba įtariamas lietuvis  
Portalas "Delfi"", 2011 12 22 
Europoje suimtas lietuvis, įtariamas tarptautine kokaino kontrabanda ir prieš dešimtmetį pabėgęs iš Naujosios Zelandijos. Kriminalistai daro viską, kad Rokas Karpavičius būtų sugrąžintas ir stotų prieš teismą.
R. Karpavičiui kaltinamai bendradarbiavus importuojant kokainą buvo pateikti 1999 metais, tačiau jis buvo paleistas už užstatą ir po dvejų metų dingo.
Lietuvis taip ir nebuvo sučiuptas, tačiau pernai metais Oklendo Aukščiausiasis teismas įvardijo jį kaip svarbiausią narkotikų ir pinigų plovimo sindikato asmenį. Jo pirštų atspaudai buvo rasti ant knygos apie Harį Poterį, kuri per kurjerį buvo pasiųsta iš Ispanijos į Oklendą. Knygos nugarėlėje buvo paslėpti LSD narkotikai.
Teisme buvo parodyta R. Karpavičiaus nuotrauka, kurioje jis užfiksuotas prabangioje jachtoje bikiniais vilkinčių gražuolių apsuptyje. Kai pabėgo iš Naujosios Zelandijos, lietuviui buvo dvidešimt vieneri. Po dešimtmetį trukusios laisvės vyras pagaliau pateko į teisėsaugos rankas.
Tyrimą atliekantis kriminalinės policijos seržantas Johnas Soweteris tvirtina, kad R. Karpavičius buvo suimtas Latvijoje, iš kur jis vyko į Turkiją.
Interpolo „raudona žyma“ privertė sunerimti Latvijos pareigūnus – paaiškėjo, kad įtarimą sukėlusiam vyrui Naujojoje Zelandijoje pateikti kaltinimai dėl narkotikų prekybos.
Dabar policijoje rengiami lietuvio ekstradicijos dokumentai. R. Karpavičius, prisidengęs padirbtu pasu, iš Naujosios Zelandijos dingo 2001 metais. Tuo metu jam buvo pateikti kaltinimai dėl kokaino ir metamfetamino, jis buvo paleistas už 100 tūkstančių dolerių užstatą.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį
© Baltijos verslo vystymo agentūra bvva | media bv | emonitoring | eLibrary.lt