Publikacijos apie šalies įvaizdį

Garbingi vizitai į mūsų šalį

Verslo įvaizdis užsienyje

Lietuva tarptautinėje arenoje

Patriotiškumas ir įvaizdis

Lietuvos įvaizdis internete

Rengiami konkursai

Nusikalstama veikla užsienyje

Garbingi apdovanojimai

Ar lietuviai girtauja?

Pareigūnai vairuoja drąsiai

Nusikaltimai prieš vaikus

Pikantiškos situacijos, titulai ir įvaizdis


Verslo įvaizdis užsienyje


Suomių „Pekkaniska“ traukiasi iš Baltijos rinkos į Rusiją  
Portalas "Delfi"", 2011 12 20 
Suomių kompanija „Pekkaniska“, kuri nuomoja statybinius keltuvus, nuo naujų metų nutraukia savo verslą Baltijos šalyse ir atleidžia didžiąją dalį personalo savo antrinėse įmonėse.
„Pekkaniska“ vykdančiojo direktoriaus pavaduotojas Jere Penttinenas agentūrai BNS pirmadienį pranešė, kad dabar Baltijos šalyse statybinius keltuvus tarpininkaujant suomių įmonėms galima bus išsinuomoti tik stambiems projektams.
„Ateityje mes siūlysime kranus tik didelio masto projektams, o mechanizmų pardavimas bus vykdomas per suomių įmonę „Pekkaniska Oy“, – pasakė J. Penttinenas. – Dalis Baltijos filialų darbuotojų pereis į pagrindinę bendrovę, tačiau daugumos paslaugų, deja, teks atsisakyti.“
J. Penttineno teigimu, politikos pokyčius galima aiškinti tuo, kad prasidėjo Suomijos, Rusijos, Švedijos ir Ukrainos rinkų augimas.
„Šis procesas iš mūsų įmonės reikalauja papildomų išteklių, – paaiškino J. Penttinenas. – Didžiausias iš šių regionų – Rusija, tad didžioji dalis Baltijos šalyse atsilaisvinančios technikos bus panaudota ten.“

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį
© Baltijos verslo vystymo agentūra bvva | media bv | emonitoring | eLibrary.lt