Publikacijos apie šalies įvaizdį

Garbingi vizitai į mūsų šalį

Verslo įvaizdis užsienyje

Lietuva tarptautinėje arenoje

Patriotiškumas ir įvaizdis

Lietuvos įvaizdis internete

Rengiami konkursai

Nusikalstama veikla užsienyje

Garbingi apdovanojimai

Ar lietuviai girtauja?

Pareigūnai vairuoja drąsiai

Nusikaltimai prieš vaikus

Pikantiškos situacijos, titulai ir įvaizdis


Verslo įvaizdis užsienyje


„ALT investicijos“ paskelbė apie nemokumą  
Portalas "Delfi"", 2010 12 21 
Investicijų bendrovė „ALT investicijos“ (buvusi „Alita”) per vertybinių popierių biržą paskelbė, kad yra nemoki ir nepajėgi atsiskaityti su kreditoriais.
Kaip rašoma bendrovės pranešime, „bendrovė neturi nei turto, nei pajamų, o tolesnės veiklos vykdymui realių perspektyvų nėra.” Bendrovė ne tik negali atsiskaityti su kreditoriais, tačiau ir sumokėti už suteiktas paslaugas.
Primename, kad vasario 16 dieną Serbijos privatizavimo agentūra priėmė sprendimą nutraukti sutartį su Lietuvos įmone „Alita“ ir Švedijos bendrove „United Nordic Beverages“ dėl „Beogradska Industria Piva“ alaus daryklos akcijų įsigijimo, kadangi neva neįvykdyti privatizavimo sutarties įsipareigojimai.
Be to, Serbijos privatizavimo agentūra pateikė Serbijos arbitražui pareiškimą dėl 68,347 mln. eurų (236 mln. Lt) dydžio baudos priteisimo iš „ALT investicijų“ ir „United Nordic Beverages” dėl įsipareigojimų nevykdymo privatizavus alaus gamintoją.
Naujienų agentūros BNS duomenimis, „ALT investicijos” bankui „Swedbank” skolinga daugiau nei 73 mln. Lt.
Įmonių grupė „Alita”, kuri kontroliuoja ir kitą alkoholio gamybos įmonę „Anykščių vynas”, 2010 metų rugsėjo pabaigoje „Swedbank” buvo skolinga 95 mln. Lt. Pridėjus „ALT investicijų” paskolą, bendra įsipareigojimų bankui našta pasiektų 168 mln. Lt.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį
© Baltijos verslo vystymo agentūra bvva | media bv | emonitoring | eLibrary.lt