Publikacijos apie šalies įvaizdį

Garbingi vizitai į mūsų šalį

Verslo įvaizdis užsienyje

Lietuva tarptautinėje arenoje

Patriotiškumas ir įvaizdis

Lietuvos įvaizdis internete

Rengiami konkursai

Nusikalstama veikla užsienyje

Garbingi apdovanojimai

Ar lietuviai girtauja?

Pareigūnai vairuoja drąsiai

Nusikaltimai prieš vaikus

Pikantiškos situacijos, titulai ir įvaizdis


Verslo įvaizdis užsienyje


Įdarbinimas užsienyje: pažadų kaina – 2000 Lt  
Portalas "Delfi"", 2010 12 13 
Apie aukso kalnus užsienyje suokiantys įdarbinimo tarpininkai, išgirdę reikalavimą grąžinti jiems sumokėtus tūkstančius, iš karto keičia bendravimo stilių. Pasitelkiamos ne tik į grasinimus panašios užuominos, bet ir garsios pavardės.
„Prieš beveik du mėnesius kreipiausi į firmą dėl nekvalifikuoto darbo užsienyje. Šios firmos vadovas Nikolajus Severinčikas pareiškė, kad paslaugos kainuos du tūkstančius litų, dar tūkstantį reikės sumokėti prieš išvažiavimą“, – pasakojo Andrejus Medveckis.
Vaikiną sudomino pastolių montuotojo prie laivų vieta Norvegijoje. Įdarbinimo paslaugų įmonėje jaunuoliui buvo žadėta darbą surasti vos ne per mėnesį. Jis laukė pusantro mėnesio, kol suprato, kad į Norvegiją iki Kalėdų neišvyks.
Kantrybės netekęs vaikinas pagaliau nusprendė atsisakyti šios firmos paslaugų. „Tačiau sutarties juk nėra, pinigus daviau į rankas. Paprašiau N.Severinčiko grąžinti jam sumokėtus 2 tūkst. litų. Tuomet ir pasipylė grasinimai“, – tikino klaipėdietis.
„Klaipėdos“ žurnalistams kartu su jaunuoliu apsilankius N.Severinčiko įmonės patalpose, A.Medveckis išgirdo miglotą pažadą, kad pinigus jam įmonės vadovas vis dėlto grąžins. Galbūt net antradienį. N.Severinčikas aiškino, kad darbo nėra dėl sniego Europoje.
Paklaustas, kuo remia savo pažadus apie įdarbinimą užsienyje, N.Severinčikas žurnalistus įtikinėjo, kad turi rimtų kompanionų. Pasiteiravus, kokia įmonės patirtis, paaiškėjo, kad ji veikia dar tik trečią mėnesį.
Tačiau „Near group“ įmonė nėra deklaravusi savo veiklos nustatyta tvarka. Lietuvoje įdarbinimo tarpininkavimo paslaugomis užsiimančios įmonės privalo apie savo veiklą pranešti Darbo biržai.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį
© Baltijos verslo vystymo agentūra bvva | media bv | emonitoring | eLibrary.lt