Publikacijos apie šalies įvaizdį

Garbingi vizitai į mūsų šalį

Verslo įvaizdis užsienyje

Lietuva tarptautinėje arenoje

Patriotiškumas ir įvaizdis

Lietuvos įvaizdis internete

Rengiami konkursai

Nusikalstama veikla užsienyje

Garbingi apdovanojimai

Ar lietuviai girtauja?

Pareigūnai vairuoja drąsiai

Nusikaltimai prieš vaikus

Pikantiškos situacijos, titulai ir įvaizdis


Verslo įvaizdis užsienyje


Lietuvių projektas sulaukė pripažinimo Lenkijoje  
Portalas "Delfi"", 2010 12 08 
Taksi iškvietimo internetu paslaugą „Etaksi“ sukūrusi Lietuvos įmonė įveikė daugiau nei 100 konkurentų ir laimėjo „Global Startup challenge 2010“ turnyrą, vykusį Lenkijoje, Ščecine.
Didžiausią Lenkijos portalą „Filestube.com“ valdančios bendrovės „Red Sky“ ir Lenkijos verslininkų fondo rengiamo konkurso finaliniame etape lietuviai varžėsi su dar 7 Lenkijos atstovais. Turnyro nugalėtoja paskelbta lietuvių bendrovė „Oryo“ taip pat buvo pakviesta savo projektą įgyvendinti Lenkijoje, praneša bendrovė.
Taksi iškvietimo internetu paslaugą „Etaksi“ Lenkijoje finansiškai rems projektu susidomėję ir sėkmingas perspektyvas įžvelgiantys Lenkijos verslininkų fondo atstovai – iš Europos Sąjungos fondų pagal „Pomenarus Seeds“ programą jie vienam projektui skirs iki 200 tūkst. eurų. Papildomai projektą ketina remti ir bendrovė „Red Sky“, valdanti didžiausią Lenkijos portalą „Filestube.com“.
„Etaksi“ paslauga Lenkijoje startuos jau kitais metais, o paruošiamieji darbai prasidės jau šį gruodį. „Kalbėsimės su Lenkijos taksi įmonėmis, ieškosime joms ir klientams geriausių sprendimų. Planuojame šią paslaugą pritaikyti ir išmaniesiems telefonams. Lietuvoje „Etaksi“ paslauga sparčiai populiarėja, daugėja iškvietimų internetu svetainėje etaksi.lt, todėl tikimės, kad šią paslaugą palankiai priims ir lenkai“, – pasakojo įmonės „Oryo“ vadovas Andrius Norkaitis.
„Global Startup challenge 2010“ konkursas skirtas jaunus interneto verslus sukūrusiems arba tik pradedantiems juos kurti būsimiesiems verslininkams. Paraiškas konkursui teikė daugiau nei 100 įmonių iš Lenkijos, Vokietijos ir kitų Europos šalių. Po du mėnesius trukusio finalinio etapo konkurso organizatoriai paskelbė 4 nugalėtojus, tarp jų ir „Etaksi“ projektą.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį
© Baltijos verslo vystymo agentūra bvva | media bv | emonitoring | eLibrary.lt