Publikacijos apie šalies įvaizdį

Garbingi vizitai į mūsų šalį

Verslo įvaizdis užsienyje

Lietuva tarptautinėje arenoje

Patriotiškumas ir įvaizdis

Lietuvos įvaizdis internete

Rengiami konkursai

Nusikalstama veikla užsienyje

Garbingi apdovanojimai

Ar lietuviai girtauja?

Pareigūnai vairuoja drąsiai

Nusikaltimai prieš vaikus

Pikantiškos situacijos, titulai ir įvaizdis


Verslo įvaizdis užsienyje


Išdalinti Švedijos apdovanojimai Lietuvos verslui 
Portalas "Delfi"", 2010 10 21 
Švedijos ambasadorė Lietuvoje Ulrika Cronenberg-Mossberg ketvirtadienį penktą kartą šalyje surengtų apdovanojimų „Swedish Business Awards 2010“ prizus įteikė trims komisijos geriausiomis pripažintoms Lietuvos kompanijoms ir verslininkams.
Greičiausiai augančios švediško kapitalo bendrovės Lietuvoje prizas šiemet atiteko vėdinimo įrangos gamintojui „Systemair“, socialiai atsakingos kompanijos apdovanojimas – prekybos tinklui „Rimi“, o iškiliausio jaunojo verslininko prizas skirtas vienam iš kavos išsinešti tinklo „Coffee Inn“ savininkų Daumantui Mikučioniui.
Ceremonijoje svečiavęsis ministras pirmininkas Andrius Kubilius pastebėjo, kad tiek pati Lietuva, tiek lietuviškas verslas ir žmonės turi didelių ambicijų bei svajonių ir nebijo sveikų pokyčių. „Džiaugiuosi to pasekmėmis – Lietuvos svajonė tapti aukštųjų technologijų paslaugų centru pamažu tampa realybe. Linkiu verslininkams dar labiau pasitikėti savimi, šiandien gautų apdovanojimų nelaikyti pabaiga, o verčiau toliau augti“, – sveikindamas laimėtojus sakė A.Kubilius.
Greičiausiai augančios švediško kapitalo bendrovės Lietuvoje prizu apdovanota vėdinimo įrangos gamintoja „Systemair“ praėjusiais metais Ukmergėje pastatė modernią vėdinimo įrangos gamyklą.
Socialiai atsakingos kompanijos apdovanojimas už nuoseklų darbą ir ilgalaikį jo poveikį įteiktas „Rimi“, nuo 2002 m. kartu su Lietuvos neįgaliųjų draugija įgyvendinančiai neįgaliųjų integracijos į darbo rinką ir kasdienį gyvenimą programą.
Projekto partneris „Swedbank“ šiemet įsteigė specialų jaunojo verslininko apdovanojimą, kuriuo siekia atkreipti dėmesį į verslumo skatinimą Lietuvoje. „Ekonomikos augimui labai svarbūs ne tik esami, bet ir būsimi verslininkai. Šia iniciatyva siekiame pastebėti išskirtinius jaunuosius verslininkus ir pagarsinti jų sėkmės istorijas. Tikimės, kad tai įkvėps ir padrąsins kitus jaunus žmones kurti savo verslą”, – sakė „Swedbank“ Lietuvoje vadovas Antanas Danys.
Iškiliausio jaunojo verslininko apdovanojimas „Coffee Inn“ direktoriui, valdybos pirmininkui ir akcininkui Daumantui Mikučioniui įteiktas dėl šio verslo poveikio kavos išsinešti rinkai Lietuvoje.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį
© Baltijos verslo vystymo agentūra bvva | media bv | emonitoring | eLibrary.lt