Publikacijos apie šalies įvaizdį

Garbingi vizitai į mūsų šalį

Verslo įvaizdis užsienyje

Lietuva tarptautinėje arenoje

Patriotiškumas ir įvaizdis

Lietuvos įvaizdis internete

Rengiami konkursai

Nusikalstama veikla užsienyje

Garbingi apdovanojimai

Ar lietuviai girtauja?

Pareigūnai vairuoja drąsiai

Nusikaltimai prieš vaikus

Pikantiškos situacijos, titulai ir įvaizdis


Verslo įvaizdis užsienyje


„Nukem Technologies” neigia nemokėjusi „Rangai IV” 
Portalas "Delfi"", 2010 07 07 
„Nukem Technologies“ neigia statybų bendrovės „Ranga IV" akcininko ir vadovo Laimučio Pinkevičiaus žodžius, kad įmonė negauna pinigų iš generalinio rangovo ir todėl nebegali atlikti statybos darbų.
„Darbai sustabdyti dėl to, kad „Nukem Technologies" nesumoka mums už darbus ir yra įsiskolinę apie 10 mln. litų. Nėra iš ko mokėti atlyginimų žmonėms, kurie streikuoja antra diena", - anksčiau naujienų agentūrai BNS sakė „Rangos IV" vadovas L.Pinkevičius.
„Nukem Technologies“ pažymi, kad visuomet laikėsi sutartinių įsipareigojimų kompanijai „Ranga IV“ ir laiku apmokėdavo visas sąskaitas, susijusias su B1 projektu. Bendrovė konsultuojasi su teisininkais dėl šių pareiškimų.
„Paskelbti kaltinimai yra visiškai politinio pobūdžio, o jais siekiama atitraukti dėmesį nuo realių kompanijos „Ranga IV“ problemų. Nepaisant to, kad „Ranga IV“ susidūrė su sunkia finansine padėtimi jau 2008 metais, po sutarties su „Nukem Technologies“ pasirašymo, kompanija nuolat palaikė „Rangą IV“. „Nukem Technologies“ visuomet laikėsi sutartinių įsipareigojimų ir ketina taip elgtis toliau“, - teigė „Nukem Technologies“ projektų Lietuvoje direktorius Jeanas Maureris.
Anot J. Maurerio, po to, kai paaiškėjo, kad bendrovė „Ranga IV“negali vykdyti sutartinių įsipareigojimų, sutartis su „Ranga IV“ buvo galutinai nutraukta, remiantis atitinkamomis jos sąlygomis.
2005 m. sausį Ignalinos atominė elektrinė (IAE) pasirašė sutartį su Vokietijos konsorciumu „GNS – NUKEM“ dėl Laikinosios panaudoto branduolinio kuro saugyklos projektavimo, statybos ir įrengimo darbų. Tų pačių metų lapkritį „Nukem Technologies“ pasirašė sutartį dėl Kietųjų radioaktyviųjų atliekų tvarkymo ir saugojimo komplekso projektavimo ir statybos darbų. Pagal šią sutartį „Nukem Technologies“ įsipareigojo rūšiuoti, tvarkyti, supakuoti ir laikinai saugoti kietąsias radioaktyviąsias atliekas, susikaupusias Ignalinos atominės elektrinės darbo ir uždarymo metu.
Jėgainės uždarymo projektai vėluoja jau daugiau nei trejus metus.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį
© Baltijos verslo vystymo agentūra bvva | media bv | emonitoring | eLibrary.lt