Publikacijos apie šalies įvaizdį

Garbingi vizitai į mūsų šalį

Verslo įvaizdis užsienyje

Lietuva tarptautinėje arenoje

Patriotiškumas ir įvaizdis

Lietuvos įvaizdis internete

Rengiami konkursai

Nusikalstama veikla užsienyje

Garbingi apdovanojimai

Ar lietuviai girtauja?

Pareigūnai vairuoja drąsiai

Nusikaltimai prieš vaikus

Pikantiškos situacijos, titulai ir įvaizdis


Verslo įvaizdis užsienyje


„Čili Holdings“ didina įstatinį kapitalą iki 90,8 mln. Lt  
Portalas "Delfi"", 2009 12 14 
Bendrovės „Čili Holdings“, valdančios restoranų tinklą „Čili“, akcininkai priėmė sprendimą didinti bendrovės įstatinį kapitalą nuo 882 tūkst. iki 90,8 mln. litų. „Čili Holdings“ generalinio direktoriaus Dainiaus Kalinos teigimu, įstatinį kapitalą nuspręsta didinti siekiant stiprinti restoranų tinklo pozicijas rinkoje, didinti jo konkurencinį pranašumą ir skatinti plėtrą Lietuvoje bei užsienio šalyse.
„Akcininkai didina įstatinį bendrovės kapitalą, nes pasitiki savo verslu ir planuoja aktyvius jo vystymo bei plėtros veiksmus. Didinami finansiniai pajėgumai leis planuoti naujų restoranų kūrimą ne tik Lietuvoje, Europos šalyse, bet ir Azijos žemyne“, – pranešime cituojamas „Čili Holdings“ generalinis direktorius.
Šiuo metu „Čili“ restoranų ir kavinių tinklą sudaro 81 viešojo maitinimo įstaiga, tarp kurių – „Čili pica“, „Čili kaimas“, „Čili Kinija“ ir „Čili kava“. Restoranai taip pat veikia Latvijoje, Estijoje, Ukrainoje bei Rusijoje. Dar vieną restoraną planuojama atidaryti Vilniaus prekybos centre „Mada“.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį
© Baltijos verslo vystymo agentūra bvva | media bv | emonitoring | eLibrary.lt