Publikacijos apie šalies įvaizdį

Garbingi vizitai į mūsų šalį

Verslo įvaizdis užsienyje

Lietuva tarptautinėje arenoje

Patriotiškumas ir įvaizdis

Lietuvos įvaizdis internete

Rengiami konkursai

Nusikalstama veikla užsienyje

Garbingi apdovanojimai

Ar lietuviai girtauja?

Pareigūnai vairuoja drąsiai

Nusikaltimai prieš vaikus

Pikantiškos situacijos, titulai ir įvaizdis


Verslo įvaizdis užsienyje


„Tiltra Group” perka Lenkijos kelių statybos bendrovę „Poldim“ 
Portalas "Delfi"", 2009 09 15 
Lietuvos susisiekimo infrastruktūros įmonių grupę valdanti bendrovė „Tiltra Group“ perka vieną didžiausių Lenkijoje kelių ir tiltų statybos įmonę „Poldim“. Kaip praneša bendrovė, šiuo metu laukiama Lenkijos Konkurencijos tarybos leidimo įsigyti iki 100 proc. „Poldim“ akcijų, kurį tikimąsi gauti per 2 mėnesius.
Šiuo metu „Tiltra Group" Lietuvoje valdo vieną didžiausių kelių ir tiltų statybos įmonių „Kauno tiltai", taip pat kelių tiesimo įmones „Kelda", „Kėdainių automobilių keliai", „Taurakelis". Lenkijoje į „Tiltra Group" įeina kelių tiesimo, tiltų statybos, inžinerinių tinklų tiesimo ir trinkelių gamybos bendrovės „Tiltra PDM Bialystok", P.E.U.I.M., „Dalba" ir „Brux".
„Poldim“ yra 3-ia didžiausia vietiniam kapitalui priklausanti kelių tiesimo ir priežiūros grupė Lenkijoje. „Poldim“ įmonių grupę sudaro 6 kelių ir tiltų statybos įmonės su konsoliduota 600 mln. Lenkijos zlotų apyvarta 2008 metais, grupėje dirba daugiau kaip 700 darbuotojų.
„Plėtros galimybėmis Lenkijoje, kur „Tiltra Group“ valdo keturias įmones, buvo aktyviai domėtasi. „Poldim“ yra strategiškai svarbus pirkinys ir suteiks galimybę smarkiai išplėsti „Tiltra Group“ veiklos geografiją Lenkijoje“, - sakė Mindaugas Aniulis, „Tiltra Group“ valdybos pirmininkas ir direktorius.
„Tiltra Group“ įmonių apyvarta pernai siekė 638 mln. litų. Įmonėse Lietuvoje ir Lenkijoje dirba beveik 1800 darbuotojų. Didžiausią „Tiltra Group“ akcijų dalį – 44,8 proc. (2009 06 30 duomenimis) - valdo investicijų bendrovė „Invalda“.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį
© Baltijos verslo vystymo agentūra bvva | media bv | emonitoring | eLibrary.lt