Publikacijos apie šalies įvaizdį

Garbingi vizitai į mūsų šalį

Verslo įvaizdis užsienyje

Lietuva tarptautinėje arenoje

Patriotiškumas ir įvaizdis

Lietuvos įvaizdis internete

Rengiami konkursai

Nusikalstama veikla užsienyje

Garbingi apdovanojimai

Ar lietuviai girtauja?

Pareigūnai vairuoja drąsiai

Nusikaltimai prieš vaikus

Pikantiškos situacijos, titulai ir įvaizdis


Nacionalinis kokybės konkursas


Išrinkti Nacionalinio kokybės prizo konkurso laimėtojai  
Portalas "Delfi"", 2008 10 03 
Ketvirtadienį Kokybės taryba patvirtino Nacionalinio kokybės prizo konkurso rezultatus. Nacionalinį kokybės prizą šiemet laimėjo bendrovės „Kauno energetikos remontas“, „YARA Lietuva“ ir viešoji įstaiga Vilniaus teisės ir verslo kolegija. Mokslo įstaiga šiame konkurse apdovanojama pirmą kartą. Šiais metais konkursui paraiškas buvo pateikusios 20 įmonių.
UAB „Kauno energetikos remontas“ įkurta 1945 metais, jos paskirtis buvo atlikti remonto ir atstatomuosius darbus karo sugriautame energetikos ūkyje. Atkūrus šalies nepriklausomybę, įmonė pradėjo gaminti metalo konstrukcijas statyboms, slėginius indus, įvairios paskirties konteinerius, statyti ir montuoti elektros pastotes ir skirstyklas. Šiuo metu įmonėje veikia penkios Nacionalinio akreditacijos biuro akredituotos laboratorijos.
UAB „YARA Lietuva“ gamina granuliuotas fosforo, fosforo–kalio, kompleksines azoto–fosforo–kalio bei magnio trąšas, kurias parduoda Baltijos šalių, Lenkijos, Ukrainos, Suomijos ir Rusijos rinkoms. Kaip skelbiama Ūkio ministerijos pranešime spaudai, dėl darbuotojų kompetencijos įmonė pirmauja aukštos produkcijos kokybės, darbų saugos ir aplinkosaugos, gamybos ir logistikos procesų optimizavimo, efektyvios vadybos ir administravimo srityse.
Vilniaus teisės ir verslo kolegija – akredituota aukštoji mokykla, teikianti absolventams profesinio bakalauro kvalifikacinį laipsnį ir profesinę kvalifikaciją. Šiuo metu kolegijoje 7 studijų programose studijuoja daugiau kaip 6000 studentų.
Nacionalinį kokybės prizą Ūkio ministerija ir Kokybės taryba teikia nuo 1998 metų. Šiuo konkursu siekiama skatinti įmones įgyvendinti veiksmingus kokybės vadybos metodus, didinti lietuviškų gaminių konkurencingumą Europos ir pasaulio šalių rinkose.
Prizai nugalėtojams bus įteikti lapkričio 13 d. Ūkio ministerijos organizuojamame Verslo dienos renginyje. Konkurso laureatai taip pat įgis teisę naudoti prizo simboliką reklamos tikslams.
Nacionalinius kokybės prizus savo įmonėms teikia 67 pasaulio šalys, tarp jų – visos Europos Sąjungos šalys.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį
© Baltijos verslo vystymo agentūra bvva | media bv | emonitoring | eLibrary.lt