Publikacijos apie šalies įvaizdį

Garbingi vizitai į mūsų šalį

Verslo įvaizdis užsienyje

Lietuva tarptautinėje arenoje

Patriotiškumas ir įvaizdis

Lietuvos įvaizdis internete

Rengiami konkursai

Nusikalstama veikla užsienyje

Garbingi apdovanojimai

Ar lietuviai girtauja?

Pareigūnai vairuoja drąsiai

Nusikaltimai prieš vaikus

Pikantiškos situacijos, titulai ir įvaizdis


Verslo įvaizdis užsienyje


Parduotas „Novaturas" kels koją į kitas Europos šalis  
Rasa Lukaitytė, Portalas "Delfi"", 2007 11 29 
Didžiausias kelionių organizatorius Baltijos šalyse „Novaturas" savo kontrolinį akcijų paketą pardavė Lenkijoje įsikūrusiam investiciniam fondui „Enterprise Investors". Bendrovės teigimu, sandorio vertė viršija 138 mln. Lt ir tai yra didžiausias sandoris Lietuvos paslaugų sektoriuje per pastaruosius septynerius metus.
„Enterprise Investors" partneris Sebastian Krol ketvirtadienį surengtoje spaudos konferencijoje tvirtino, kad „Novaturas" turi, kur plėstis, nes Baltijos ir kitose Centrinės ir Rytų Europos šalyse per kelerius ateinančius metus laukiama išvažiuojamojo turizmo plėtros padidėjimo daugiau nei dukart.
Naujieji „Novaturo" savininkai žada, kad kompanijos vadovybė nesikeis. Konkrečios planuojamų investicijų sumos „Novaturo" pirkėjas neatskleidė, anot S. Krol, bus investuojama tiek, „kiek reikės".
„Planų yra daug, vienos šalies įvardyti aš nenorėčiau, dabar tiriame kelias rinkas iš karto. Galiu patvirtinti, kad kitą vasarą „Novaturas" turės biurą vienoje iš Rytų Europos šalių", – paklaustas, kur reikėtų laukti artimiausios plėtros, sakė „Novaturo" generalinis direktorius Vidas Paliūnas.
Jo teigimu, iš šio sandorio išloš ir keleiviai, nes bendrovė turės „neribotas galimybes plėstis", o tai leis sukurti daugiau produktų ir paįvairinti kelionių spektrą.
„Novaturo" generalinis direktorius tvirtina, kad santykiai su partneriais ir kelionių agentūromis Lietuvoje nesikeis.
„Novaturą"1999 metais įsteigė penkios kelionių agentūros: „West Express", „Delta-Interservis", „Baltic Clipper", „Baltic travel service" ir „Saitas".
2006 metais „Novaturo" grupės apyvarta siekė 220 mln. Lt, o šiemet laukiama didesnės nei 340 mln. Lt apyvartos ir 150 tūkst. keleivių.
Apie „Novaturo" pardavimą buvo kalbama nuo vasaros, tarp galimų jo kontrolinio akcijų paketo pirkėjų buvo minimas Vokietijos kelionių organizatorius TUI, apie svarstomus planus įsigyti konkurentų akcijų kalbėjo ir tarptautinis kelionių organizatorius „Tez tour".

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį
© Baltijos verslo vystymo agentūra bvva | media bv | emonitoring | eLibrary.lt