Publikacijos apie šalies įvaizdį

Garbingi vizitai į mūsų šalį

Verslo įvaizdis užsienyje

Lietuva tarptautinėje arenoje

Patriotiškumas ir įvaizdis

Lietuvos įvaizdis internete

Rengiami konkursai

Nusikalstama veikla užsienyje

Garbingi apdovanojimai

Ar lietuviai girtauja?

Pareigūnai vairuoja drąsiai

Nusikaltimai prieš vaikus

Pikantiškos situacijos, titulai ir įvaizdis


Verslo įvaizdis užsienyje


„Snoras“ atidarė filialą Briuselyje  
Portalas "Delfi"", 2007 02 01 
Trečiadienį bankas „Snoras“ atidaro atstovybę Briuselyje. Tai yra pirmoji iš Baltijos šalių bankų įsteigta atstovybė Belgijos sostinėje, rašoma banko pranešime spaudai.
„Atstovybės Briuselyje įsteigimas suteiks bankui papildomų galimybių savo veiklai pristatyti užsienyje, naujiems verslo ryšiams užmegzti ir vystyti”, – teigė AB banko „Snoras“ pirmasis viceprezidentas Naglis Stancikas.
Banko „Snoras“ atstovybė įkurta pagrindinėje miesto dalyje, Champ de Mars aikštėje, šalia kitų didžiųjų bankų ir Europos finansinių institucijų bei netoli Karaliaus rūmų. Atstovybėje kol kas dirba vienas žmogus, artimiausiu metu numatoma įsteigti dar kelis naujus etatus.
Briuselyje šiuo metu veiklą vykdo 20 bankų atstovybių iš įvairių pasaulio šalių ir 33 bankai, teikiantys bankines paslaugas.
Šiuo metu bankas „Snoras“ turi šešias atstovybes Baltarusijoje, Čekijoje, Estijoje, Latvijoje, Ukrainoje ir Belgijoje. Bankas „Snoras“, turintis šalyje didžiausią ir moderniausią klientų aptarnavimo tinklą, kurį sudaro per 230 banko padalinių, nuolat didina savo klientų ratą ir plečia veiklos geografiją.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį
© Baltijos verslo vystymo agentūra bvva | media bv | emonitoring | eLibrary.lt