Publikacijos apie šalies įvaizdį

Garbingi vizitai į mūsų šalį

Verslo įvaizdis užsienyje

Lietuva tarptautinėje arenoje

Patriotiškumas ir įvaizdis

Lietuvos įvaizdis internete

Rengiami konkursai

Nusikalstama veikla užsienyje

Garbingi apdovanojimai

Ar lietuviai girtauja?

Pareigūnai vairuoja drąsiai

Nusikaltimai prieš vaikus

Pikantiškos situacijos, titulai ir įvaizdis


Verslo įvaizdis užsienyje


Estijos kalbos inspekcija priekaištauja „Maximai“  
Portalas "Delfi"", 2007 01 30 
Estijos kalbos inspekcija, ilgą laiką kovojusi už tai, kad prekybos tinklo „Maxima“ darbuotojai mokėtų estų kalbą, nusprendė susitikti su tinklo vadovybe, nes atskirų parduotuvių tikrinimas neduoda jokių rezultatų, praneša DELFI.ee.
Skaitytojas, vardu Termo, skundų knygoje „Tarbija 24“ (laikraščio „Postimees“ priedas) parašė, kad šalia Talino centrinio turgaus esančios parduotuvės „Maxima“ darbuotoja nemoka estų kalbos, ji netgi kainą jam pasakė rusiškai.
Kalbos inspekcijos generalinis direktorius Ilmaras Tomuskas pareiškė, kad inspektorė patikrino minėtą parduotuvę ir trims jos darbuotojams nurodė išlaikyti estų kalbos egzaminą.
„Parduotuvės direktorius privalo žiūrėti, kad būtų vykdomi Kalbos inspekcijos reikalavimai, tai reiškia – pirkėjams turi būti garantuojamas aptarnavimas estų kalba“, – pabrėžė I. Tomuskas.
Estijoje esančios prekybos tinklo „Maxima“ parduotuvės jau anksčiau turėjo problemų su Kalbos inspekcija. Sausio 5 dieną laikraštis „Sakala“ rašė, kad Viljandžio „Maxima“ parduotuvės darbuotojai nekalbėjo estiškai.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį
© Baltijos verslo vystymo agentūra bvva | media bv | emonitoring | eLibrary.lt