Publikacijos apie šalies įvaizdį

Garbingi vizitai į mūsų šalį

Verslo įvaizdis užsienyje

Lietuva tarptautinėje arenoje

Patriotiškumas ir įvaizdis

Lietuvos įvaizdis internete

Rengiami konkursai

Nusikalstama veikla užsienyje

Garbingi apdovanojimai

Ar lietuviai girtauja?

Pareigūnai vairuoja drąsiai

Nusikaltimai prieš vaikus

Pikantiškos situacijos, titulai ir įvaizdis


Verslo įvaizdis užsienyje


Airijos jūroje išgelbėti 2 lietuviai žvejai, 7 ieškoma  
Portalas "Delfi"", 2007 01 12 
Ketvirtadienį sraigtasparnis išgelbėjo du žvejus iš Lietuvos po to, kai siaučiančioje jūroje nuskendo du airių žvejybos laivai. Deja, viltis surasti kitus septynis įgulos narius mažėja, praneša „Reuters“. Pakrantės apsauga šiąnakt surado antrą pripučiamą gelbėjimo valtį. Deja, ji buvo tuščia“, - teigė Pakrantės apsaugos atstovė spaudai Veronica Scanlan.
Anksčiau buvo išgelbėti du žvejybinio laivo „The Honeydew 2“ įgulos nariai, kurie gelbėjimo valtyje praleido 20 valandų. Jie nuskraidinti į netoliese esančią ligoninę. Pakrantės apsaugos darbuotojai teigė, kad vyrai „buvo pakankamai geros būklės“.
Sraigtasparnis bei gelbėjimo laivai, padedant kitiems žvejybos ir privatiems laivams, sustabdė dar dviejų įgulos narių paieškas maždaug vidurnaktį bei atnaujino apie aštuntą ryto.
Nakčiai jau buvo nutrauktos kito laivo paieškos, kuris trečiadienį apie šeštą valandą vakare pasiuntė pagalbos šauksmo signalą. „Pere Charles“ laivas nuskendo 4 km nuo Rosslare uosto.
Jame buvo keturi airiai bei vienas asmuo iš Rytų Europos, kaip manoma taip pat iš Lietuvos, tačiau vilčių rasti vyrus gyvus sumažėjo po to, kai į pakrantę išmestas gelbėjimo plaustas buvo tuščias.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį
© Baltijos verslo vystymo agentūra bvva | media bv | emonitoring | eLibrary.lt