Publikacijos apie šalies įvaizdį

Garbingi vizitai į mūsų šalį

Verslo įvaizdis užsienyje

Lietuva tarptautinėje arenoje

Patriotiškumas ir įvaizdis

Lietuvos įvaizdis internete

Rengiami konkursai

Nusikalstama veikla užsienyje

Garbingi apdovanojimai

Ar lietuviai girtauja?

Pareigūnai vairuoja drąsiai

Nusikaltimai prieš vaikus

Pikantiškos situacijos, titulai ir įvaizdis


Pareigūnai vairuoja drąsiai


Kretingos rajono meras nesuvaldė automobilio  
Radijo stotis "Vox Maris", Portalas "Delfi", 2006 12 27 
Kretingos rajono meras, Socialdemokratų partijos Kretingos skyriaus pirmininkas Valerijonas Kubilius Kūčių išvakarėse važiuodamas tarnybiniu automobiliu pateko į nemalonų incidentą. "Vox Maris" žinių šaltinių teigimu, gruodžio 23 apie 8 val. Kretingos rajone Laukžemės ir Darbėnų kelyje, nesuvaldžius prabangaus tarnybinio automobilio „Mersedes“ politikas nuvažiavo nuo kelio ir apsivertė ant šono.
Pats politikas incidento neneigia, tačiau anot jo automobilis neapsivertė, o tik nuslydo nuo kelio. Be to, jis nėra apgadintas, todėl jokių nuostolių nepatirta.
Tačiau Vox Maris šaltinių duomenimis mašina tikrai buvo apvirtus, o ją atversti padėjo iškviesti pažįstami. Sutapimas tačiau tuo pačiu metu, tame pačiame kelyje, kelių šimtų metrų ruože nuo kelio nuslydo ir medžiotojų džipas, kuris apsivertė ant stogo. Kaip žinia, Kretingos meras taip pat yra aktyvus medžiotojas. Paklaustas ar vietovė kurioje įvyko avarija nėra medžiotojų būrelio medžioklės teritorijoje, valdininkas kategoriškai atsakė, kad ne. Politikas teigia tuo metu važiavęs į Salantus.
Kretingos rajono policijos pareigūnai teigia apie tokį įvykį nieko negirdėję. O pats politikas tvirtina partijos kolegoms apie incidentą papasakojęs šiandien rytą.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį
© Baltijos verslo vystymo agentūra bvva | media bv | emonitoring | eLibrary.lt