Publikacijos apie šalies įvaizdį

Garbingi vizitai į mūsų šalį

Verslo įvaizdis užsienyje

Lietuva tarptautinėje arenoje

Patriotiškumas ir įvaizdis

Lietuvos įvaizdis internete

Rengiami konkursai

Nusikalstama veikla užsienyje

Garbingi apdovanojimai

Ar lietuviai girtauja?

Pareigūnai vairuoja drąsiai

Nusikaltimai prieš vaikus

Pikantiškos situacijos, titulai ir įvaizdis


Pareigūnai vairuoja drąsiai


Iš eismo įvykio pasprukusio URM sekretoriaus byla bus nagrinėjama iš naujo  
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2006 12 27 
Užsienio reikalų ministerijos (URM) sekretorius Oskaras Jusys, tarnybiniu automobiliu sukėlęs eismo įvykį ir iš jo pasišalinęs, sulaukė teismo užtarimo. Trečiadienį Vilniaus apygardos administracinis teismas policijai nurodė O.Jusio administracinio pažeidimo bylą ištirti iš naujo. Teismas suabejojo, ar iš tikrųjų į eismo įvykį pakliuvo O.Jusio vairuojamas automobilis.
Mat apie eismo įvykį policijai pranešęs vilnietis Robertas Bartoševičius nurodė, kad į jo automobilį trenkėsi žalios spalvos „Mazda“, nors iš tikrųjų URM sekretorius vairavo mėlynos spalvos „Hyundai Sonata“.
Tai paaiškėjo, kai policija patikrino nukentėjusio vilniečio pateiktus valstybinius numerius, todėl teismas suabejojo, ar iš tikrųjų nukentėjusysis gerai matė mašinos numerius.
Vilniaus miesto Vyriausiojo policijos komisariato Viešosios policijos Eismo priežiūros tarnybos pareigūnai Užsienio reikalų ministerijos (URM) sekretoriui Oskarui Jusiui buvo skyrę 3500 litų baudą, nes aukštas pareigūnas įtariamas sukėlęs eismo įvykį ir iš jo pasišalinęs. Su policijos paskirta administracine nuobauda URM sekretorius nesutiko ir kreipėsi į Vilniaus apygardos administracinį teismą.
Vilniaus policijos pareigūnai nustatė, kad sostinės Ukmergės ir Žadeikos g. važiuodamas URM sekretoriaus automobilis nežymiai nubrozdino kitą automobilį. O.Jusys teigė nieko nejutęs, apie eismo įvykį sužinojo tik po kelių mėnesių, kai apie tai jam pranešė policijos pareigūnai.
Eismo nelaimė įvyko gegužės 25-ąją, o automobilio savininkas, įtariamas sukėlęs avariją, buvo nustatytas maždaug po trijų mėnesių. Už pabėgimą iš eismo įvykio Vilniaus policija URM sekretoriui skyrė rugsėjo 28-ąją.
Kai apie O.Jusio sukeltą eismo įvykį pranešė DELFI, dėl URM sekretoriaus ministerijoje buvo pradėtas tarnybinis patikrinimas. Automobiliu, kuriuo O.Jusys įtariamas sukėlęs eismo įvykį, naudojosi tik apie parą - šiuo metu jis perduotas Švietimo ir mokslo ministerijos žinion. Ant jo nėra užfiksuota jokių sužalojimų.
O.Jusys 1994-2000 metais buvo nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius, Lietuvos Respublikos atstovas Jungtinėse Tautose, vėliau dirbo URM viceministru, Lietuvos nepaprastuoju ir įgaliotuoju ambasadoriumi, nuolatiniu atstovu Europos Sąjungoje.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį
© Baltijos verslo vystymo agentūra bvva | media bv | emonitoring | eLibrary.lt