Publikacijos apie šalies įvaizdį

Garbingi vizitai į mūsų šalį

Verslo įvaizdis užsienyje

Lietuva tarptautinėje arenoje

Patriotiškumas ir įvaizdis

Lietuvos įvaizdis internete

Rengiami konkursai

Nusikalstama veikla užsienyje

Garbingi apdovanojimai

Ar lietuviai girtauja?

Pareigūnai vairuoja drąsiai

Nusikaltimai prieš vaikus

Pikantiškos situacijos, titulai ir įvaizdis


Pareigūnai vairuoja drąsiai


Nuteistas paauglius gatvėje partrenkęs šiaulietis  
Šiaulių apskrities televizija, Portalas "Delfi", 2006 12 18 
Pernai du nepilnamečius automobiliu partrenkęs ir iš įvykio vietos pasišalinęs 35 metų šiaulietis Romualdas Kundrotas sulaukė atpildo. Šiaulių miesto apylinkės teismas dabar jau buvusį Šiaulių policijos Patrulių rinktinės vyresnįjį patrulį pripažino kaltu dėl kelių eismo saugumo taisyklių pažeidimo ir pasišalinimo iš įvykio vietos nesuteikus pagalbos.
Nusikaltęs vyriškis nuteistas 5 metams ir 3 mėnesiams nelaisvės. Bausmę šiaulietis turės atlikti atviroje kolonijoje. Taip pat teismo sprendimu R. Kundrotui uždrausta 2-ejus metus vairuoti transporto priemonę.
Romualdas Kundrotas eismo įvykį sukėlė 2005 metų gegužės 25-osios vakarą. Automobiliu „Audi 100“ į Dubijos ir Draugystės gatvių sankryžą dideliu greičiu įskriejęs policijos pareigūnas partrenkė per perėją ėjusius septyniolikmečius: vaikiną ir merginą.
Partrenkęs jaunuolius policininkas iš įvykio vietos bandė pasprukti, tačiau nesėkmingai. Kitoje sankryžoje jo vairuojamas automobilis įsirėžė į miesto maršrutinį autobusą.
Nustatyta, kad tą vakarą R. Kundrotas automobilį vairavo būdamas neblaivus, vyriškio kraujyje aptikta daugiau nei 2 promilės alkoholio, vyriškis vairavo ne tarnybos metu, neuniformuotas. Nuo patirtų sužalojimų policininko partrenkta mergina ligoninėje mirė, vaikinas dar ir dabar jaučia nelaimės pasekmes.
Tragiškai pasibaigusią avariją sukėlęs Kundrotas dėl eismo įvykio neatsiprašė nei sužeisto vaikino, nei žuvusiosios tėvų.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį
© Baltijos verslo vystymo agentūra bvva | media bv | emonitoring | eLibrary.lt