Publikacijos apie šalies įvaizdį

Garbingi vizitai į mūsų šalį

Verslo įvaizdis užsienyje

Lietuva tarptautinėje arenoje

Patriotiškumas ir įvaizdis

Lietuvos įvaizdis internete

Rengiami konkursai

Nusikalstama veikla užsienyje

Garbingi apdovanojimai

Ar lietuviai girtauja?

Pareigūnai vairuoja drąsiai

Nusikaltimai prieš vaikus

Pikantiškos situacijos, titulai ir įvaizdis


Verslo įvaizdis užsienyje


„Fima“ plečiasi į Latviją  
Portalas "Delfi"", 2006 12 13 
Elektroninių inžinerinių sprendimų bendrovė „Fima“ įkūrė dukterinę įmonę Latvijos sostinėje Rygoje – SIA “Fima”. Kaimyninėje valstybėje, kaip ir Lietuvoje, bendrovė teiks apsaugos, telekomunikacijų, duomenų perdavimo ir automatikos paslaugas didžiausioms privačioms įmonėms bei valstybinėms organizacijoms, rašoma „Fima“ pranešime spaudai.
Bendrovė ketina orientuotis į kompleksinius projektus, kurie reikalauja sudėtingų inžinerinių žinių, yra didelės apimties ir kurių vertė didesnė nei 1 mln. litų. Milijoninės vertės užsakymai sudaro beveik 80 proc. visų lietuvių bendrovės pajamų.
Per 15 veiklos metų Lietuvoje bendrovė jau įgyvendino ne vieną tūkstantį įvairaus dydžio ir sudėtingumo projektų. Vykdant Šengeno erdvės kandidatėms keliamus įsipareigojimus „Fima“ spalio mėnesį baigė pirmąjį ES sienos apsaugos modernizavimo etapą, diegia teritorijos apsaugos sprendimus Vilniaus oro uoste, dalyvauja kituose neseniai paskelbtuose konkursuose.
„Fima“, kurios pagrindinė būstinė įsikūrusi Vilniuje, yra įsteigusi filialus Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose. „Fima“ yra oficiali plačiai žinomų užsienio kompanijų, tokių kaip „Avaya“, „Lucent technologies“,„Bosch“, „Phillips“, „IBM“, „HP“ ir kitų bendrovių partnerė.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį
© Baltijos verslo vystymo agentūra bvva | media bv | emonitoring | eLibrary.lt