Publikacijos apie šalies įvaizdį

Garbingi vizitai į mūsų šalį

Verslo įvaizdis užsienyje

Lietuva tarptautinėje arenoje

Patriotiškumas ir įvaizdis

Lietuvos įvaizdis internete

Rengiami konkursai

Nusikalstama veikla užsienyje

Garbingi apdovanojimai

Ar lietuviai girtauja?

Pareigūnai vairuoja drąsiai

Nusikaltimai prieš vaikus

Pikantiškos situacijos, titulai ir įvaizdis


Verslo įvaizdis užsienyje


„Alita“ įregistravo atstovybę Latvijoje  
Portalas "Delfi"", 2006 12 12 
Alkoholio gamintoja akcinė bendrovė „Alita“ oficialiai įregistravo atstovybę Latvijoje. Ši šalis yra didžiausia bendrovės „Alita“ alkoholinių gėrimų eksporto rinka. Į Latviją įmonė eksportuoja putojantį vyną „Alita“, alkoholinius kokteilius „Mix“, degtinę „Premium gera“, sakoma bendrovės pranešime.
„Alitos“ eksportas į Latviją per vienuolika šių metų mėnesių išaugo net 77 procentais. Džiugu, kad esant didelei konkurencijai sugebame pelnyti ir vartotojų pasitikėjimą kaimyninėje šalyje“, - sako bendrovės „Alita“ pardavimo ir rinkodaros direktorius Darius Vėželis.
Išaugusiam eksportui į Latviją įtakos turėjo bendradarbiavimas su „VP Market“ tinklu, pavasarį pasirašyta sutartis su Latvijos didmenine prekybos įmone „Greis logistika“.
„Alitos“ gėrimai taip pat eksportuojami į Didžiąją Britaniją, Airiją, Ispaniją, Jungtinius Arabų Emyratus, Suomiją, Estiją, Vokietiją, Lenkiją, Jungtines Amerikos Valstijas. Per vienuolika šių metų mėnesių bendrovės eksportas išaugo 72 proc. – nuo 2.1 mln. iki 3.6 mln. eurų.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį
© Baltijos verslo vystymo agentūra bvva | media bv | emonitoring | eLibrary.lt