Publikacijos apie šalies įvaizdį

Garbingi vizitai į mūsų šalį

Verslo įvaizdis užsienyje

Lietuva tarptautinėje arenoje

Patriotiškumas ir įvaizdis

Lietuvos įvaizdis internete

Rengiami konkursai

Nusikalstama veikla užsienyje

Garbingi apdovanojimai

Ar lietuviai girtauja?

Pareigūnai vairuoja drąsiai

Nusikaltimai prieš vaikus

Pikantiškos situacijos, titulai ir įvaizdis


Verslo įvaizdis užsienyje


“Sonex” įsigijo Estijos bendrovę  
Portalas "Delfi"", 2006 12 07 
“Sonex identifikaciniai duomenys”, priklausanti Baltijos šalių IT bendrovei “Sonex group”, įsigijo kontrolinį Estijos kompanijos AS “Alarmest Int.” akcijų paketą. Lapkričio 30 dieną įsigaliojusio sandorio suma yra neskelbiama, pranešė "Sonex group".
Buvę “Alarmest” savininkai Ants Väinsalu ir Jaan Väinsalu ir toliau vadovaus įmonei bei dalyvaus vystant “Sonex ID” verslą Baltijos šalyse.
“Bendrovės “Alarmest” įsigijimas yra logiška “Sonex group” plėtros Baltijos šalyse tąsa. “Alarmest” yra viena seniausių Estijos kompanijų dirbančių silpnų srovių sistemų, saugos sprendimų srityje. Jos įsigijimas leis mums ne tik sustiprinti savo pozicijas Estijos rinkoje, bet ir suteiks abiem bendrovėm galimybes siūlyti klientams kompleksinius sprendimus, - sako “Sonex identifikaciniai duomenys” direktorius Vitoldas Vidžiūnas.
“Alarmest” bendrovė užsiima apsaugos sistemomis, silpnų srovių sistemų planavimu, instaliavimu ir palaikymu. Planuojama, kad bendrovės apyvarta 2006 metais sieks 22 mln. Estijos kronų (4,84 mln. litų).

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį
© Baltijos verslo vystymo agentūra bvva | media bv | emonitoring | eLibrary.lt