Publikacijos apie šalies įvaizdį

Garbingi vizitai į mūsų šalį

Verslo įvaizdis užsienyje

Lietuva tarptautinėje arenoje

Patriotiškumas ir įvaizdis

Lietuvos įvaizdis internete

Rengiami konkursai

Nusikalstama veikla užsienyje

Garbingi apdovanojimai

Ar lietuviai girtauja?

Pareigūnai vairuoja drąsiai

Nusikaltimai prieš vaikus

Pikantiškos situacijos, titulai ir įvaizdis


Verslo įvaizdis užsienyje


„Snoras“ eis į Estijos ir Kaliningrado rinkas  
Portalas "Delfi"", 2006 12 04 
Rusijos banko "Konversbank" valdomas bei sparčiai augantis komercinis bankas "Snoras" artimiausiu metu planuoja įeiti į Estijos ir Kaliningrado srities rinkas. Pasak „Snoro“ prezidento ir valdybos pirmininko Raimondo Baranausko, Estijoje bankas jau turi atstovybę, kuri taps banko filialu.
„Be to, esame jau susitarę su institucijomis dėl galimybės įsigyti Estijoje veikiančio banko kontrolinį akcijų paketą, o su vienu iš Kaliningrado bankų - taip pat dėl kontrolinio akcijų paketo perėmimo“, - pirmadienį spaudos konferencijoje sakė R.Baranauskas.
Pasak jo, įsigijimai planuojami kitąmet.
„Snoras“ šiemet jau buvo skelbęs, jog ieško galimybių nusipirkti vieną iš Estijos bankų arba dirbti su juo partnerystės pagrindais. Taip pat planuota įsigyti du Rusijos bankus "Investbank" ir "Grankombank", tačiau vėliau paskelbta, jog juos valdo "Konversbank" grupė.
„Snoras“ Latvijos valdomą banką „Latvijas Krajbanka“ (turi 75 proc. akcijų) numato aktyvią plėtrą Latvijos lizingo rinkoje, o artimiausiu metu planuoja pakeisti 100 proc. valdomo Didžiosios Britanijos banko „Conversbank“ pavadinimą.
Šiuo metu „Snoras“ turi atstovybes Latvijoje, Estijoje, Čekijoje, Ukrainoje, Baltarusijoje, o artimiausiu metu numato atidaryti atstovybę Belgijoje.
Nuo metų pradžios bankas įkūrė 11 naujų banko padalinių. Pasak „Snoro“ Mažmeninės bankininkystės tarnybos direktoriaus Žoržo Šarafinovičiaus, bankas turi ambicijų kitąmet atidaryti dar 7 naujus banko filialų skyrius bei apie 15-20 banko taupomųjų skyrių. Dar šiais metais Lietuvoje duris turėtų atverti 9 taupomieji skyriai bei vienas filialas.
„Snoras“ šiemet per dešimt mėnesių uždirbo 47,22 mln. litų neaudituoto grynojo pelno – 40,5 proc. daugiau nei pernai tuo pat metu (33,6 mln. litų), o per visus 2006 metus numato gauti ne mažiau kaip 45 mln. litų grynojo pelno, arba 10,6 proc. daugiau nei pernai (40,669 mln. litų).
„Metų pabaigoje vyksta įvairios korekcijos. Bet kuriuo atveju savo pažadų uždirbti 45 mln. litų grynojo pelno neišsižadame“, - sakė banko pirmasis prezidentas ir Finansų valdymo tarnybos direktorius Naglis Stancikas.
„Snoras“, didžiąją pelno dalį skiriantis investicijoms ir plėtrai, ir iš šių metų pelno akcininkams žada mokėti dividendus.
„Snoro“ akcijos kotiruojamos Vilniaus vertybinių popierių biržos Einamajame prekybos sąraše. Šiuo metu 49,89 proc. „Snoro“ akcijų valdo nedidelis Rusijos "Konversbank" per Liuksemburge registruotą įmonę "Conversgroup Holding Company".
Tačiau akcininkų struktūra artimiausiu metu pasikeis, nes „Snoro“ stebėtojų tarybos pirmininkas Vladimiras Antonovas bei R.Baranauskas turi teisę įsigyti ir kartu valdyti 93,75 proc. "Snoro" akcijų.
Lietuvos bankas leido V.Antonovui įsigyti 68,65 proc., o R. Baranauskui - 25,1 proc. "Snoro" akcijų.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį
© Baltijos verslo vystymo agentūra bvva | media bv | emonitoring | eLibrary.lt