Publikacijos apie šalies įvaizdį

Garbingi vizitai į mūsų šalį

Verslo įvaizdis užsienyje

Lietuva tarptautinėje arenoje

Patriotiškumas ir įvaizdis

Lietuvos įvaizdis internete

Rengiami konkursai

Nusikalstama veikla užsienyje

Garbingi apdovanojimai

Ar lietuviai girtauja?

Pareigūnai vairuoja drąsiai

Nusikaltimai prieš vaikus

Pikantiškos situacijos, titulai ir įvaizdis


Verslo įvaizdis užsienyje


„Sanitas“ kelis mėnesius skaičiuos „Jelfos“ nuostolius 
Rasa Lukaitytė, Portalas "Delfi"", 2006 11 28 
Kauno farmacijos bendrovės „Sanitas“, valdančios Lenkijos vaistų gamintoją „Jelfą“, valdyba spręs, ar reikalauti nuostolių atlyginimo iš Lenkijos vyriausybės. Kaip DELFI sakė „Sanito“ generalinis direktorius Saulius Jurgelėnas, patirti nuostoliai yra milijoniniai, o jų suskaičiavimo procesas užtruks keletą mėnesių.
Lapkričio pradžioje pranešta, kad „Jelfos“ gaminamo receptinio vaisto nuo alergijos ir astmos „Corhydrono“ ampulių partijoje nustatytas pacientų gyvybei pavojingas chirurgijoje naudojamas preparatas „Chlorsucillinas“. Ši partija pagaminta, supakuota ir pristatyta pirkėjams tada, kai „Jelfa“ dar buvo valstybinė įmonė.
Tačiau gamyklos veikla buvo sustabdyta ir ją atnaujinti galutinai leista maždaug po pusantros savaitės lapkričio 20 d.
„Kai susiskaičiuosime, pasižiūrėsime, kokioje padėtyje esame, ir tada spręsime“, – apie galimybę reikalauti nuostolių atlyginimo iš Lenkijos vyriausybės sakė S. Jurgelėnas.
Jis sakė, kad bendrovės kvietimu „Jelfoje“ dirbęs nepriklausomas Vokietijos ekspertas patvirtino, kad įmonė atitinka europinius standartus. Šios išvados bus pateikiamos užsienio partneriams.
Įmonė paskaičiavusi šio mėnesio rezultatus atliks ir rinkos monitoringą, siekdama nustatyti gamybos sustabdymo ir pavojingo vaisto suradimo poveikį bendrovės įvaizdžiui ir pardavimams.
„Sanitas“ 100 proc. „Jelfos“ akcijų už daugiau 550 mln. litų įsigijo šių metų birželį. Farmacijos gamykloje dirba apie tūkstantis darbuotojų. „Sanitas“ šiuo metu taip pat valdo vaistų gamyklą Slovakijoje.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį
© Baltijos verslo vystymo agentūra bvva | media bv | emonitoring | eLibrary.lt