Publikacijos apie šalies įvaizdį

Garbingi vizitai į mūsų šalį

Verslo įvaizdis užsienyje

Lietuva tarptautinėje arenoje

Patriotiškumas ir įvaizdis

Lietuvos įvaizdis internete

Rengiami konkursai

Nusikalstama veikla užsienyje

Garbingi apdovanojimai

Ar lietuviai girtauja?

Pareigūnai vairuoja drąsiai

Nusikaltimai prieš vaikus

Pikantiškos situacijos, titulai ir įvaizdis


Verslo įvaizdis užsienyje


DELFI skirta „Runet“ premija 
Portalas "Delfi"", 2006 11 30 
2006 metų Rusijos interneto apdovanojimų „Runet“ premija nominacijoje „Runet už Rusijos ribų“ atiteko portalo DELFI rusakalbėms versijoms Latvijoje ir Estijoje, praneša rus.delfi.lv.
Lapkričio 29 dieną Maskvoje įvyko apdovanojimų ceremonija, per kurią buvo apdovanoti šešių pagrindinių ir dviejų specialių nominacijų laureatai. Lenta.ru duomenimis, premija nominacijoje „Valstybė ir visuomenė“ skirta agentūros „Regnum“ interneto svetainei. Antrąja laureate tapo Federalinės tarifų tarnybos, o trečiąja – Chantų-Mansių autonominės srities ir Jugros gubernatoriaus administracijos svetainės.
Nominacijoje „Runet už Rusijos ribų“ laureatais tapo ne tik rusakalbės DELFI versijos Latvijoje ir Estijoje, bet ir svetaines Germany.ru bei Baltarusijos naujienos. Viso už geriausios svetainės vardą šioje nominacijoje rungėsi 37 organizacijos ir projektai.
„Runet“ premija – nacionalinis apdovanojimas, kuriuo siekiama populiarinti aukštąsias technologijas Rusijoje bei įvertinti informacinių technologijų bei elektroninės komunikacijos srityje pirmaujančių kompanijų, valstybinių ir visuomeninių organizacijų, verslo struktūrų bei atskirų veikėjų, įnešusių svarų indėlį į rusiško Interneto segmento vystymąsi, nuopelnus.
Premiją įsteigė Rusijos Federalinė spaudos ir komunikacijos priemonių agentūra.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį
© Baltijos verslo vystymo agentūra bvva | media bv | emonitoring | eLibrary.lt