Metodinės medžiagos

Literatūra

Publikacijos

VR praktika

Leidybiniai projektai

Skandalingi projektai


Originalios idėjos praktikoje


1. R. Meilutytė pristatė savo vardo saldainių rinkinį
Portalas "Delfi", 2014 08 27
Pajėgiausia Lietuvos plaukikė, olimpinė, pasaulio, Europos čempionė ir planetos rekordininkė 17-metė Rūta Meilutytė trečiadienį Šiauliuose pristatė savo vardo saldainių rinkinį „Rūtos auksas“. Tikslas - viešai pristatyti visuomenei ir žiniasklaidai naujus saldumynus, nuo kurių pardavimo dalis lėšų bus skirta Rūtos Meilutytės labdaros ir paramos fondui.
2. Akibrokštai tęsiasi: Maskvoje Ukrainos vėliavos spalvomis nudažytas dar vienas objektas
Portalas "Delfi", 2014 08 21
Elektros perdavimo linijos atramą Nagornajos gatvėje Rusijos sostinėje geltona ir mėlyna spalvomis nudažė bendrovės "Maskvos jungtinė elektros tinklų kompanija" (MOESK) brigada.
3. Ukrainos parduotuvėse pasirodė čekiai su V. Putinui dedikuotu keiksmažodžiu
Portalas "Delfi", 2014 08 20
Ukrainos verslininkai sugalvojo, kaip originaliai išreikšti savo požiūrį į Rusijos prezidentą Vladimirą Putiną. Naujienų portalo DELFI skaitytojas pasidalino nuotrauka, kurioje nufotografuotas parduotuvės čekis su netradiciniu užrašu.
4. Ožio biografija – spalvinga
Virginija Petrauskienė, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2014 06 10
Ožys, kuriuo norėta perspėti su teisėsauga bendraujantį teisiamąjį, buvo nupirktas kaip dovana seneliui. Į neįprastą istoriją įpainiotas gyvūnas jau turi naujus šeimininkus.
5. Garsioje byloje - perspėjimas ožiu
Virginija Petrauskienė, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2014 06 07
Vakar iš teismo Panevėžyje išėjusi moteris apstulbo išvydusi prie automobilio prirakintą ožį. Ką tai reiškia? Byla su visais kriminalinio serialo elementais - taip savo dešimtmilijoninės vertės ikonų kolekcijos vagystę, nusikaltimo tyrimą ir po to vykusius teismo posėdžius pavadino vilnietis kolekcininkas 53 metų Andrejus Balyka.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį
© Baltijos verslo vystymo agentūra bvva | media bv | emonitoring | eLibrary.lt