Publikacijos apie šalies įvaizdį

Garbingi vizitai į mūsų šalį

Verslo įvaizdis užsienyje

Lietuva tarptautinėje arenoje

Patriotiškumas ir įvaizdis

Lietuvos įvaizdis internete

Rengiami konkursai

Nusikalstama veikla užsienyje

Garbingi apdovanojimai

Ar lietuviai girtauja?

Pareigūnai vairuoja drąsiai

Nusikaltimai prieš vaikus

Pikantiškos situacijos, titulai ir įvaizdis


Pareigūnai vairuoja drąsiai


1. Pėsčiųjų perėjoje policininkas užmušė senutę
Portalas "Delfi"", 2009 12 04
Penktadienį Kaune, Europos prospektu dideliu greičiu važiavęs „Volvo S60“ pėsčiųjų perėjoje partrenkė 71 metų senutę. Smūgis buvo toks stiprus, kad moters kūnas atsidūrė maždaug 30 metrų nuo perėjos. Senutė žuvo vietoje.
2. Girtas pareigūnas Ramygaloje automobiliu taranavo namą
Portalas "Delfi"", 2009 11 24
Pirmadienį, apie 11.30 val., girtas (2.48 promilės) 35 metų Viešojo saugumo tarnybos jaunesnysis specialistas V. V. Ramygaloje (Panevėžio r.) vairuodamas automobilį atsitrenkė į namą. Nukentėjo trys girti keleiviai.
3. Suimtas iš tragiškos avarijos pabėgęs policininkas
Portalas "Delfi"", 2009 11 23
Prokurorų prašymu, Kupiškio rajono apylinkės teismas 10 dienų leido suimti 37 metų uteniškį Kelių policijos patrulį R. S., kuris įtariamas dėl dviejų žmonių žūtimi pasibaigusios dramatiškos avarijos.
4. Pakruojo meras prie vairo įkliuvo su 1,9 promilėmis alkoholio
Portalas "Delfi"", 2009 10 30
Pakruojo rajono merui socialdemokratui Sauliui Gegieckui greičiausiai teks kurį laiką vaikščioti pėsčiomis.
5. Nuvertęs šviesoforą A.Baukutės vyras K.Rupulevičius pabėgo
Ainis Gurevičius, Portalas "Delfi"", 2009 09 15
Aplinkos ministro patarėjo ir parlamentarės Astos Baukutės vyro Kęstučio Rupulevičiaus laukia apklausa policijoje dėl sostinėje nuversto šviesoforo. Avarija įvyko pirmadienį, apie 16.15 val. Visureigis „Toyota Land Cruiser“ sukdamas iš Gedimino prospekto į A. Goštauto gatvę sankryžoje rėžėsi į šviesoforą ir jį nuvertė.
6. Prokuroru dirbantis A.Paulausko sūnus nenori mokėti baudos
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2009 08 13
Buvusio Seimo pirmininko Artūro Paulausko sūnus Vilius Paulauskas teisme siekia įrodyti, kad policijos pareigūnai neturėjo teisės jam paskirti 65 litų baudos dėl padaryto administracinės teisės pažeidimo.
7. Nubaustas teisėjas suabejojo, ar policininkai gali keisti alkotesterio elementus
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2009 08 10
Prieš metus, įtariama, neblaivus įkliuvęs Lietuvos apeliacinio teismo teisėjas Svajūnas Knizleris įrodinėja, kad alkoholio kiekio organizme nustatymas alkoholio matuokliu nėra patikimas, o jį su neveikiančiu alkotesteriu sustabdę policininkai nusižengė tvarkai, kai be specialaus leidimo pakeitė matuoklio elementus.
8. Ukmergėje policijos automobilis rėžėsi į namą
Ainis Gurevičius, Portalas "Delfi"", 2009 08 06
Ketvirtadienį Ukmergėje policijos automobilis kliudė moters vairuojamą „Opel Astra“ ir trenkėsi į nuosavo namo koloną. Tarnybinis automobilis sudaužytas nepataisomai, vienam pareigūnui lūžo ranka, o kolona subyrėjo.
9. Į pagalbą atskubėjo girtas ugniagesys
Portalas "Delfi"", 2009 08 06
Trečiadienį vakare Jungėnų (Kalvarijos savivaldybė) gyventojai policijai pranešė apie įtartinai važiuojantį ugniagesių sunkvežimį.
10. Girtas už vairo pagautas Trakų vicemeras trauktis nežada
Portalas "Delfi"", 2009 07 28
Trakų rajonų vicemeras Jonas Sadovskis antradienį policijos pagautas neblaivus už vairo. Iš pajūrio į Trakus grįžtančiam politikui nustatytas 2,01 promilių girtumo laipsnis.
11. Švenčionių r. pasienietis patrenkė dviračiu važiavusią mergaitę
Portalas "Delfi"", 2009 07 19
Šeštadienio vakarą, liepos 18 d., apie 22 val. 26 min. Švenčionių rajone, kelyje Švenčionys-Mielagėnai Ignalinos rinktinės Adutiškio užkardos Sargybos būrio vyresniojo pasieniečio vairuojamas automobilis nespėjo išvengti susidūrimu su į kelią netikėtai dviračiu išvažiavusia 13-mete.
12. Kariškis į Zoknių oro pajėgų bazę vyko neblaivus
Portalas "Delfi"", 2009 06 24
Antradienio ankstyvą rytą, apie 7 val., policijai įkliuvo neblaivus ir uniformuotas Krašto apsaugos ministerijos Šiaulių Zoknių karinės oro pajėgų bazės sargybinis V. P. (g. 1974 m.).
13. A.Vidžiūnui nustatytas dar didesnis girtumas
Ainis Gurevičius, Dienraštis "Lietuvos žinios", Portalas "Delfi", 2009 06 23
Seimo narys Arvydas Vidžiūnas nuo teismo nuslėpė, kad jis girtumą, kai buvo policijos sulaikytas neblaivus prie vairo, tikrinosi ir medicinos įstaigoje. Medikai politiko organizme, po pareigūnų patikrinimo praėjus 1,5 valandos, aptiko dar didesnį kiekį alkoholio.
14. Neblaivus vairavęs A.Vidžiūnas liks nenubaustas
Portalas "Delfi"", 2009 06 16
Konservatorius Seimo narys Arvydas Vidžiūnas nebus nubaustas už tai, kad vairavo išgėręs. Vilniaus miesto 1 apylinkės teismas konstatavo, kad nustatant girtumą buvo padaryti pažeidimai, todėl negalima nuspręsti ar buvo objektyvūs alkotesterio parodymai. Teismas administracinę bylą išnagrinėjo penktadienį ir nusprendė ją nutraukti.
15. Per girto Kauno valdininko sukeltą avariją apgadinti du automobiliai
Portalas "Delfi"", 2009 06 06
Kaune vėlų penktadienio vakarą girtas Kauno savivaldybės darbuotojas sukėlė avariją, per kurią žmonės nenukentėjo, tačiau buvo apgadinti du automobiliai. Valdininko organizme rasta 1,54 prom. alkoholio.
16. Buvęs aukštas Šiaulių policijos pareigūnas įkliuvo girtas už vairo
Rolandas Parafinavičius, Dienraštis "Lietuvos žinios", Portalas "Delfi", 2009 05 31
Girtas kaip pėdas Šiaulių ekskomisaras Stanislovas Praspaliauskas vairavo automobilį, sukėlė avariją ir bandė pasprukti. Penktadienio pavakary Šiauliuose, Aušros alėjos ir Žemaitės gatvių sankryžoje, automobilis „Audi" atsitrenkė į visureigį.
17. Vilniuje girtas pasienietis neišsiteko sankryžoje
Portalas "Delfi"", 2009 05 11
Pirmadienio naktį, apie 1 val. 41 min. Vilniuje, Antakalnio-Šilo gatvių sankryžoje, Varėnos rinktinės Tribonių užkardos Sargybos būrio pasienietis, ne tarnybos metu vairuodamas nuosavą automobilį „Mercedes Benz E300“, iš eismo juostos, skirtos važiuoti tik į kairę arba apsisukti, važiavo tiesiai ir kliudė greta važiavusį automobilį „Lexus RX300“.
18. Tauragės r. neblaivi pareigūnė susidūrė su kitu pareigūnu
Portalas "Delfi"", 2009 05 04
Kurioziška avarija sekmadienio rytą įvyko Tauragės rajone, Taurų kaime. Kaip praneša Policijos departamentas, apie 11 val. 40 min. automobilis „Audi 80“, vairuojamas neblaivios Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Migracijos skyriaus 52 metų inspektorės, išvažiuodamas iš šalutinio kelio, nepraleido ir susidūrė su pagrindiniu keliu važiuojančiu automobiliu „Audi A6“.
19. Pareigose pažemintas neblaivus vairavęs prokuroras
Portalas "Delfi"", 2009 04 10
Prieš savaitę aiškinęs, kad nesitaikstys su prie vairo sulaikytais neblaiviais prokurorais, generalinis prokuroras Algimantas Valantinas, atrodo, keičia savo poziciją.
20. Kaune policininko vairuojamas automobilis apgadino stulpą
Portalas "Delfi"", 2009 04 07
Pirmadienio pavakare Kaune tarnybinio automobilio nesuvaldęs Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato kriminalistinio aptarnavimo skyriaus specialistas apgadino svetimą mašiną bei gatvės apšvietimo stulpą.
Iš viso: 28
Straipsniai: [1-20] [21-28]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį
© Baltijos verslo vystymo agentūra bvva | media bv | emonitoring | eLibrary.lt