Publikacijos apie šalies įvaizdį

Garbingi vizitai į mūsų šalį

Verslo įvaizdis užsienyje

Lietuva tarptautinėje arenoje

Patriotiškumas ir įvaizdis

Lietuvos įvaizdis internete

Rengiami konkursai

Nusikalstama veikla užsienyje

Garbingi apdovanojimai

Ar lietuviai girtauja?

Pareigūnai vairuoja drąsiai

Nusikaltimai prieš vaikus

Pikantiškos situacijos, titulai ir įvaizdis


Nusikaltimai prieš vaikus


101. Atviras laiškas žiauriai sumušto 4-mečio mamai: žinau, kaip tu jautiesi
Delfi.lt, 2017 01 28
Kai išgirdau apie žiauriai sumuštą vaiką Kėdainiuose, iškilo prisiminimai apie sūnų, kurio netekau prieš beveik 4 metus, nors aplinkybės buvo visiškai kitokios: aš nuo pat sūnaus gimimo, 2 metus ir lygiai 8 mėnesius, kovojau už jo gyvybę, norėjau suteikti jam galimybę gyventi, kadangi į pasaulį jis atėjo su labai sunkia širdies yda.
102. Savi namai vaikui – baisesni už pragarą
Sigita Lanauskienė, Artūras Jančys, Vygandas Trainys, Lietuvos rytas, 2017 01 27
Kodėl vaikas, jau anksčiau patyręs smurtą, nebuvo atplėštas nuo motinos ir jos sugyventinio? Atsakymo į šį klausimą dabar ieško daugybė tarnybų, nes berniukas užvakar savo namuose daugia- butyje Kėdainiuose buvo sumuštas ir paliktas mirti.
103. Sumuštam mažyliui – koma, motinai ir patėviui - belangė
Vakaro žinios, 2017 01 27
Kėdainiuose iki sąmonės netekimo sumušto ir Kauno klinikose gydomo 4 metų berniuko gyvybę vakar palaikė tik speciali aparatūra. Dėl žvėriško nusikaltimo pareigūnai sulaikė du įtariamuosius - 23 metų motiną ir 27 metų jos sugyventinį.
104. Gydytojas papasakojo, kas buvo padaryta vaikui
Delfi.lt, 2017 01 27
Nesuvokiama, kad Kėdainiuose mirtinai sumušto berniuko tėvai galėjo nepastebėti jo būklės, sako vaiką gydęs klinikų medikas.
105. Atskleidė, kaip monstrų pora iš Kėdainių surengė egzekuciją keturmečiui
Paulius Garkauskas, Delfi.lt, 2017 01 27
Keturmetis berniukas nesugebėjo raiškiai ištarti skaičių pavadinimų, tad motina ir patėvis jam surengė tokią visos dienos egzekuciją, kurios metu berniukas buvo mirtinai sumuštas. Tokią neįtikėtino žiaurumo istoriją papasakojo patys kaltinamieji sugyventiniai.
106. Dėl mirtinai sumušto keturmečio rengia neeilinę akciją
Mindaugas Jackevičius, Delfi.lt, 2017 01 27
Nuo penktadienio vidurdienio Lietuvos gyventojai visame pasaulyje kviečiami gedėti ir už vaikus degti gedulo žvakes. Tokia iniciatyva kilo po to, kai penktadienio rytą mirė Kėdainiuose, įtariama, mamos ir patėvio žiauriai sumuštas keturmetis.
107. S. Skvernelis: prokurorai turi įsivertinti savo veiksmus
Delfi.lt, 2017 01 27
Po tragedijos Kėdainiuose prokurorai turi įsivertinti savo veiksmus ikiteisminio tyrimo metu, sako ministras pirmininkas Saulius Skvernelis.
108. Nužudyto berniuko motinos feisbuke – tikrasis lietuvių paveikslas
Delfi.lt, 2017 01 27
Po keturmečio berniuko nužudymo pyktis liejasi motinos socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje. Įpykę tautiečiai socialiniame tinkle net neanonimiškai patys skatina smurtą ir susidorojimą.
109. Skaitytojos nuomonė: kai žūsta vaikas – kaltas ir meras?
Delfi.lt, 2017 01 27
Vaikai yra ne tik tėvų didžiausia laimė ir turtas. Bent jau taip turėtų būti… Seniai visose išsivysčiusiose šalyse miestai susivokę – gimstantys miestiečiai reiškia ir miesto gyvybę ir klestėjimą. Laimingai augantys vaikai yra ir miesto laimė ir turtas. Tokiu požiūriu į savo mažuosius miestiečius ypač galima įsitikinti Vokietijoje.
110. „Laikykitės, mažyliai“: kėdainiečiai surengė koncertą mirtinai sumuštam berniukui atminti
Ieva Raudeliūnaitė, Delfi.lt, 2017 01 27
Nuo penktadienio vidurdienio Lietuvos gyventojai buvo kviečiami uždegti žvakutes už mirtinai savo mamos ir patėvio sumuštą keturmetį berniuką ir visus vaikus, patyrusius smurtą. Dar viena iniciatyva šeštadienio vakarą buvo surengta ir Kėdainių mieste.
111. Matai skriaudžiamą vaiką – netylėk
Klaipėda, 2017 01 27
Klaipėdoje socialinės rizikos šeimose auga 486 vaikai, tačiau smurtas – nebūtinai socialinės rizikos šeimų problema. Anot Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėjos pavaduotojos Virginijos Gelažnikienės, su probleminėmis šeimomis nuolat dirbama, jas lanko ir socialiniai darbuotojai, ir vaiko teisių apsaugos specialistai.
112. Keturmečio tragedijos įsiutinta moteris – kas čia vyksta?
Delfi.lt, 2017 01 27
Jeigu Lietuva būtų Norvegija, tikriausiai neužtektų globėjų visiems vaikams. Dabar visi dejuojame, kaip baisu. Ieškome kaltų, kaltiname ministrą, tarnybų vadovus... O jau pamiršome, kokia tragedija buvo nutikusi praeitais metais, kada vaikai sušalo šulinyje. Prieš kelias dienas naujagimį surado šiukšlėse...
113. Žiauri keturmečio mirtis sukrėtė Lietuvą
Delfi.lt, 2017 01 27
Tragedija Kėdainiuose, kai ligoninėje mirė artimųjų žiauriai sumuštas mažametis, visuomenę ir politikus paskatino vėl atsigręžti į vaikų teisių situaciją Lietuvoje.
114. Kėdainiuose sunkiai sužalotas ketverių berniukas, moteris ir vyras sulaikyti
Delfi.lt, 2017 01 26
Trečiadienį vakare Kėdainių policijos pareigūnai gavo pranešimą, kad sunkiai sužalotas vaikas. Sausio 25 d. apie 23.50 val. buvo gautas pranešimas, kad Kėdainiuose, Mindaugo g., sumuštas ketverių metų vaikas.
115. L. Kukuraitis po kraupios nelaimės Kėdainiuose: vaikų nemušimo įstatymas bus grąžintas Vyriausybei
Birutė Davidonytė, Delfi.lt, 2017 01 26
Ketvirtadienį po kraupios nelaimės Kėdainiuose, kai buvo itin žiauriai sumuštas berniukas, socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis teigė, kad tokios nelaimės paliečia visą tautą. Jis teigė, kad ministerija daro tyrimą, siekdama išsiaiškinti, kas sistemoje veikia blogai.
116. Keturmečio sumušimo sukrėsta D. Šakalienė: paduosiu Seimą į teismą
Mindaugas Jackevičius, Delfi.lt, 2017 01 26
Po to, kai trečiadienio vakarą Kėdainiuose ketverių metų vaikas buvo itin sunkiai sužalotas, praktiškai užmuštas, Seimo narė Dovilė Šakalienė piktinasi Seimo abejingumu smurto problemai ir žada parlamentą paduoti į teismą.
117. Seimo komisija šaukia neeilinį posėdį dėl smurto prieš vaikus
Delfi.lt, 2017 01 26
Po žiauraus įvykio Kėdainiuose, kai beveik iki mirties sumuštas keturmetis, Seimo Savižudybių prevencijos komisija žada rinktis į posėdį ieškoti būdų užkirsti kelią smurto prieš vaikus atvejams.
118. Sumušto 4-mečio darželio direktorė: vaikas sakydavo, kad patėvis jį muša
ELTA, BNS, LRT.lt, 2017 01 26
Vėlų trečiadienio vakarą, apie 23.50 val., policija gavo pranešimą, jog Kėdainiuose, Mindaugo gatvėje, namuose sumuštas ketverių metų berniukas. Medikai sako, mažamečio būklė kritinė, stipriai sužalota galva, plaučiai, jis operuotas.
119. Paauglį išprievartavo Laisvės alėjoje
Vygandas Trainys, Lietuvos rytas, 2017 01 24
Kitas teismo posėdis numatytas daugiau kaip po mėnesio. Jame planuojama toliau apklausinėti liudytojus, kurių šioje byloje yra labai daug, o vėliau bus tęsiamos nukentėjusiųjų ir teisiamųjų apklausos.
120. Pagavo: vaiką plūdo mokytojos padėjėja
Vaidas Saldžiūnas, Deldi.lt, 2017 01 20
Savivaldybė penktadienį surado moterį, kuri, paskambinusi į „Vilniaus energiją“, smurtavo prieš vaiką, ant jo šaukė ir keikėsi.
Iš viso: 127
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-60] [61-80] [81-100] [101-120] [121-127]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį
© Baltijos verslo vystymo agentūra bvva | media bv | emonitoring | eLibrary.lt