Metodinės medžiagos

Literatūra

Publikacijos

VR praktika

Leidybiniai projektai

Skandalingi projektai


Projektas – Durnių laivas ir Ko


1. Teismas vėl nagrinės V.Landsbergio ieškinį „Durnių laivo“ autoriui
Portalas "Delfi"", 2008 08 28
Lietuvos apeliacinis teismas patenkino Vytauto Landsbergio skundą dėl Vilniaus apygardos teismo 2008 m. balandžio 22 d. nutarties, kuria europarlamentaro daugiau kaip 100 tūkst. litų ieškinys „Durnių laivo“ autoriui Vytautui Petkevičiui buvo paliktas nenagrinėtas, ir perdavė šį klausimą iš esmės spręsti tam pačiam apygardos teismui.
2. V.Landsbergio kova prieš V.Petkevičių dar nesibaigė
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2008 06 26
Savo tėvo, tarpukario Lietuvos veikėjo Vytauto Landsbergio-Žemkalnio garbę bandęs apginti europarlamentaras Vytautas Landsbergis nenuleidžia rankų ir toliau siekia, kad teismai išnagrinėtų jo ieškinį rašytojui Vytautui Petkevičiui dėl neturtinės žalos atlyginimo (100 tūkst. 100 litų) ir tikrovės neatitinkančių teiginių paneigimo.
3. V.Landsbergio skundas įvertintas kaip kišimąsis į teisėjų nepriklausomumą
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2008 02 19
Teisėjų etikos ir drausmės komisija (TEDK) nusprendė, kad rašytojo Vytauto Petkevičiaus baudžiamąją bylą nagrinėję trys Vilniaus miesto 1-ojo apylinkės teismo teisėjai nepažeidė etikos, o europarlamentaro Vytauto Landsbergio skundą komisija įvertino kaip kišimąsi į teisminės valdžios nepriklausomumą.
4. Sausakimšoje teismo salėje – V.Landsbergio ir V.Petkevičiaus dvikova
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2008 01 24
Rašytojui Vytautui Petkevičiui europarlamentaro Vytauto Landsbergio iškelta byla pagaliau pajudėjo iš vietos. Ketvirtadienį Vilniaus apygardos teisme susitikę aršūs priešininkai pagaliau sutarė, kad teismas bylą dėl V. Landsbergio įžeidimo gali nagrinėti iš esmės. Iš V. Petkevičiaus europarlamentaras siekia prisiteisti 100 tūkst. 100 litų.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį
© Baltijos verslo vystymo agentūra bvva | media bv | emonitoring | eLibrary.lt