Metodinės medžiagos

Literatūra

Publikacijos

VR praktika

Leidybiniai projektai

Skandalingi projektai


Lietuvos tauta: būklės ir raidos perspektyvų analizė


1. V.Landsbergio skundas įvertintas kaip kišimąsis į teisėjų nepriklausomumą
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2008 02 19
Teisėjų etikos ir drausmės komisija (TEDK) nusprendė, kad rašytojo Vytauto Petkevičiaus baudžiamąją bylą nagrinėję trys Vilniaus miesto 1-ojo apylinkės teismo teisėjai nepažeidė etikos, o europarlamentaro Vytauto Landsbergio skundą komisija įvertino kaip kišimąsi į teisminės valdžios nepriklausomumą.
2. Sausakimšoje teismo salėje – V.Landsbergio ir V.Petkevičiaus dvikova
Dainius Sinkevičius, Portalas "Delfi"", 2008 01 24
Rašytojui Vytautui Petkevičiui europarlamentaro Vytauto Landsbergio iškelta byla pagaliau pajudėjo iš vietos. Ketvirtadienį Vilniaus apygardos teisme susitikę aršūs priešininkai pagaliau sutarė, kad teismas bylą dėl V. Landsbergio įžeidimo gali nagrinėti iš esmės. Iš V. Petkevičiaus europarlamentaras siekia prisiteisti 100 tūkst. 100 litų.
3. Valdžia pasiglemžia piliečių teises
Valdas Bartasevičius, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2006 04 03
Praėjusią savaitę buvo pristatyta Seimo kanceliarijos užsakymu Strateginių studijų centro ir Pilietinės visuomenės instituto rengta studija „Lietuvos tauta: būklės ir raidos perspektyvų analizė“.
4. Tyrimas apie Lietuvos tautą sukėlė diskusijas
Rasa Lukaitytė, Portalas "Delfi", 2006 03 29
Trečiadienį visuomenei pristatytas beveik metus Pilietinės visuomenės instituto (PVI) ir Strateginių studijų centro (SSC) iniciatyva bei Seimo kanceliarijos užsakymu vykdytas tyrimas „Lietuvos tauta: būklės ir raidos perspektyvų analizė“, sukėlęs diskusijas visuomenėje bei sukritikuotas Seimo kanceliarijos.
5. Lietuva be permainų neturi ateities
Jolanta Vaitiekūnienė, Dienraštis "Verslo žinios", 2006 03 28
Sėkminga Lietuvos plėtra šiandien priklauso ne nuo pačių lėšų, o nuo jų naudojimo efektyvumo.
6. Lietuvą apraizgė intelektualus reketas
Olava Strikulienė, Dienraštis "Respublika", 2006 03 27
Lietuvai tikintis gauti ir panaudoti Europos Sąjungos (ES) pažadėtus 20 milijardų litų, šalies savivaldybės negaili mokesčių mokėtojų pinigų ir užsisakinėja ambicingas regionų strateginės plėtros vizijas, kurias noriai kuria įvairaus plauko konsultantai.
7. Studijos apie tautos būklę autoriai davė grąžos
Dienraštis "Lietuvos rytas", 2006 03 24
Lietuvos tautos būklės ir raidos perspektyvų tyrimo autoriai atmetė, jų vertinimu, nekompetentingą bei nepagrįstą Seimo valdininkų kritiką ir siūlo parlamento kanceliarijai nutraukti sutartį dėl šios studijos parengimo.
8. Visuomeninis reketas pasiekė Seimą
Ramunė Vaičiulytė, Dienraštis "Respublika", 2006 03 23
Seimo kanceliarija tenkina Seimo pirmininko Artūro Paulausko įgeidžius ir užsakinėja brangiai kainuojančius, bet nežinia kam reikalingus strateginius tautos ir visuomenės tyrimus, kuriuos kuria skandalingojo JAV milijardieriaus George'o Soroso finansuojami veikėjai.

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį
© Baltijos verslo vystymo agentūra bvva | media bv | emonitoring | eLibrary.lt