Publikacijos apie šalies įvaizdį

Garbingi vizitai į mūsų šalį

Verslo įvaizdis užsienyje

Lietuva tarptautinėje arenoje

Patriotiškumas ir įvaizdis

Lietuvos įvaizdis internete

Rengiami konkursai

Nusikalstama veikla užsienyje

Garbingi apdovanojimai

Ar lietuviai girtauja?

Pareigūnai vairuoja drąsiai

Nusikaltimai prieš vaikus

Pikantiškos situacijos, titulai ir įvaizdis


Ar lietuviai girtauja?


1. Darbe neblaivus įkliuvęs Vilniaus muitinės viršininko pavaduotojas tą pačią dieną išėjo iš darbo savo noru
Rita Gečiūnaitė, Delfi.lt, 2016 12 27
Į darbą neblaivus atvykęs Vilniaus teritorinės muitinės viršininko pavaduotojas tą pačią dieną parašė pareiškimą, kad išeina iš darbo. Viršininkas Jonas Reklaitis Delfi.lt sakė, kad nežinantis, ar gerai, ar blogai, kad iš neblaivaus žmogaus priimtas pareiškimas, tačiau jis pats tokį sprendimą rekomendavęs.
2. Girtas Vadovybės apsaugos departamento agentas smogė Šalčininkų policijos viršininkui
Delfi.lt, 2016 12 16
Gruodžio 15 d. apie 22 val. 40 min. Vilniaus apskr. VPK Šalčininkų r. PK viršininkas Sigitas Urbonas (g. 1969 m.) Vilniuje, Kedrų g. pamatė asmenį spardantį automobilį BMW.
3. V. Adamkus ir A. Butkevičius negali patikėti, ką padarė jų asmens sargybinis
Rūta Pukenė, Delfi.lt, 2016 12 16
„Man tai yra neįtikėtinas dalykas“, – išgirdęs apie vėlų ketvirtadienio vakarą Vilniuje siautėjusį buvusį jų asmens sargybinį sakė kadenciją baigęs Lietuvos prezidentas Valdas Adamkus.
4. Girtas panevėžietis pagrasino susprogdinti daugiabutį, evakuoti gyventojai
Delfi.lt, 2016 12 14
Trečiadienį, 17.38 val., neblaivus asmuo pranešė, kad susprogdins Panevėžyje, Savitiškio g. esantį daugiabutį bendrabučio tipo namą.
5. Girtas vyras pareigūnui sulaužė plaštaką
Delfi.lt, 2016 10 17
Girtą vyrą tramdęs policijos pareigūnas atsidūrė ligoninėje.
6. Seimas stabdo alkoholio pardavėjų įvestą tvarką
Lina Mrazauskaitė, Lietuvos žinios, 2016 09 28
Nepraėjus nė mėnesiui, kai dalis prekybininkų ėmėsi iniciatyvos iš visų alkoholį perkančių vartotojų reikalauti asmens tapatybę liudijančio dokumento, Seimas jau nutarė įstatymu sustabdyti šį prekybininkų užmojį. Memorandumą pasirašiusiuose prekybos tinkluose alkoholio pardavimas sumažėjo. Neatmetama ir to, kad dalis alkoholio pirkėjų pasklido po kitas parduotuves, nereikalaujančias asmens dokumentų.
7. Girtumą jau galima nustatyti iš akies
Alvydas Ziabkus, Lietuvos rytas, 2016 09 24
Pasirodo, kad Lietuvoje žmogų už tai, kad neblaivus pasirodė viešojoje vietoje, galima nubausti netgi ir nenustačius, ar jis iš tiesų buvo girtas - užtenka, kad kas nors tai patvirtintų žodžiu. Taip nusprendė Klaipėdos apygardos teismas.
8. Siautėjo sūnus, o teisia tėvą
Milda Kuizinaitė, Lietuvos rytas, 2016 09 22
Kiekvieną savaitgalį kaimynų šeimoje vykstančias dramas stebėję Širvintų rajono gyventojai neabejojo, jog jos vieną dieną baigsis tragedija - sūnus nužudys tėvą. Tačiau įvyko atvirkščiai.
9. Išgertuvių vietoje rastas lavonas
Alvydas Ziabkus, Lietuvos rytas, 2016 09 22
Pranešimą apie Kretingoje nužudytą žmogų gavę Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato tyrėjai įtariamąjį sulaikė daugiau nei po paros.
10. Norinčiųjų gydytis nuo alkoholizmo – nedaug
Aida Valinskienė, Vakaro žinios, 2016 09 17
Valstybinės ligonių kasos „Vakaro žinioms“ pateiktais duomenimis, žmonių, kurie oficialiai gydosi priklausomybės ligų centruose, skaičius kasmet yra panašus. 2013 m. šiuose centruose gydėsi 14 217 žmonių, 2014 m. - 13 342, 2015 m. - 14 254.
11. Šunį talžė girtutėliai
Aušra Pilaitienė, Lietuvos rytas, 2016 09 16
Prieš teismą stoję klaipėdiečiai, kurie plaktuku daužė ir smaugė pažįstamos moters šunį, gailėjosi, žadėjo atlyginti nuostolius ir dėl visko kaltino alkoholį. Mat prieš įvykdydami nusikaltimą dvi savaites girtavo.
12. Žudynės girtauti netrukdė
Paulius Janiūnas, Vakaro žinios, 2016 08 30
Tragiškas karšto sekmadienio vakaras Naujojoje Vilnioje. Iš Parko gatvės naktį į morgą atvežti du nužudyti vyrai, o trečias po operacijos gydomas ligoninėje. Kas įvyko daugiabučio namo viename butų, kuriame dažnai rinkdavosi išgerti nevengiantys asmenys, vakar aiškinosi Vilniaus vyriausiojo policijos komisariato Sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos 2-ojo skyriaus tyrėjai. Teigiama, kad bute pareigūnai rado girtų asmenų kompaniją ir du negyvus 33 ir 42 metų vyrus.
13. Neblaiviam pagalvės kišti negalima
Saulius Rinkevičius, Lietuvos rytas, 2016 08 20
Neblaivūs eismo dalyviai išlieka vienu didžiausių kelių saugumo skaudulių. Dažniausiai kalbama apie apgirtusius automobilių vairuotojus, nes jie aplinkiniams kelia didžiausią pavojų. Savo ir kitų žmonių gyvybe rizikuoja ne tik jie.
14. Nuteisė tėvo žudiką
Arūnas Karaliūnas, Lietuvos rytas, 2016 06 22
Kauno apygardos teismas skyrė devynerių metų laisvės atėmimo bausmę 30 metų vyrui, kuris vienu peilio dūriu į krūtinę mirtinai sužalojo savo 53 metų tėvą. Tragiškai pasibaigęs šeimos narių ginčas įvyko Diminskų namuose Vilkaviškio rajono Būdviečių kaime 2015-ųjų liepos 10 dieną.
15. Sugadino vestuvių puotą
Loreta Juodzevičienė, Lietuvos rytas, 2016 06 21
Kaimo turizmo sodyboje Jurbarko rajone savaitgalį vestuvių iškilmių dalyvius pašiurpino svečio išpuolis. Vyras švaistėsi peiliu, sužalojo du žmones, grasino ginklu.
16. Blaivinti tautą skuba prieš rinkimus
Jurga Tvaskienė, Lietuvos žinios, 2016 06 21
Seimas, sulaukęs Vyriausybės išvadų, birželio pabaigoje turėtų imtis piliečių iniciatyvinės grupės „Už blaivią“ pateiktų Alkoholio kontrolės įstatymo pataisų, kuriomis siūloma griežtai apriboti svaigiųjų gėrimų prieinamumą.
17. Statybininkų pietūs – su degtine
Arvydas Jockus, Lietuvos žinios, 2016 06 18
Neblaivūs santechnikai, statybininkai ar pagalbiniai darbuotojai Lietuvoje nuo sovietmečio yra tarsi šių profesijų išskirtinis ženklas. Kad padėtis mažai keičiasi, rodo nelaimingų atsitikimų statybose statistika. Mintis apie gresiančias nelaimes kelia ir per pietus parduotuvėse sutinkami darbo drabužiais vilkintys alkoholio pirkėjai.
18. Žudikės žiaurumas: pensininką užmušė ir dar padegė
Milda Kuizinaitė, Lietuvos rytas, 2016 06 15
Dėl televizoriaus kaimyną nužudžiusi moteris – žiauresnė už 7 kartus teistą draugą. Tai pripažinęs teismas auką padegusiai žudikei skyrė griežtą bausmę.
19. Prezidentės brolis liūdi: kirto ir liga, ir teismas
Darius Krasauskas, Lietuvos rytas, 2016 06 15
Liks laisvėje, bet negalės lankytis užeigose, kuriose prekiaujama alkoholiu. Taip nutarė teismas, paskelbęs nuosprendį buvusią žmoną sumušusiam prezidentės broliui Albertui Grybauskui.
20. Po neblaivių priekaištų įsiplieskęs konfliktas vyrui kainavo gyvybę
Delfi.lt, 2016 06 13
Vyras po velėna, moteriai gresia kalėjimas iki gyvos galvos. Tokia neblaivaus konflikto kaina.
Iš viso: 67
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-60] [61-67]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį
© Baltijos verslo vystymo agentūra bvva | media bv | emonitoring | eLibrary.lt