Publikacijos apie šalies įvaizdį

Garbingi vizitai į mūsų šalį

Verslo įvaizdis užsienyje

Lietuva tarptautinėje arenoje

Patriotiškumas ir įvaizdis

Lietuvos įvaizdis internete

Rengiami konkursai

Nusikalstama veikla užsienyje

Garbingi apdovanojimai

Ar lietuviai girtauja?

Pareigūnai vairuoja drąsiai

Nusikaltimai prieš vaikus

Pikantiškos situacijos, titulai ir įvaizdis


Verslo įvaizdis užsienyje


81. Donaldo Trumpo verslo imperijoje maistą ruošia ir lietuvis
Algis Vaškevičius, Dienraštis "Lietuvos rytas", 2007 06 11
Žvaigždės emocijų nebekelia Buvęs Niujorko meras Rudolphas Giuliani ir krepšininkas Michaelis Jordanas, aktoriai Clintas Eastwoodas, dainininkės Celine Dion ir Jennifer Lopez bei jos vyras aktorius Markas Antonis.
82. Buvusi striptizo šokėja svajoja atidaryti našlaičių prieglaudą
Darius Sėlenis, "Kauno diena", Portalas "Delfi", 2007 06 09
Nuogą kūną demonstravusi kaunietė Portugalijoje yra privačios klinikos, dviračių ir golfo imitatoriaus centrų savininkė. Gundantį žvilgsnį pakeitė santūri šypsena, permatomą suknelę - dalykinis kostiumėlis, ilgaaulius raudonus batus - juodi aukštakulniai.
83. BLRT Grupp įsigijo laivų remonto įmonę Suomijoje
Portalas "Delfi"", 2007 06 08
BLRT Grupp įsigijo Suomijos laivų remonto įmonę "Turku Repair Yard Ltd". Ši įmonė turi didžiausią doką Baltijos jūros regione, kuris pritaikytas ir didžiausiems Baltijos jūroje plaukiojantiems laivams remontuoti, pranešė bendrovė.
84. „MG Baltic“ Latvijoje perka statybų bendrovę
Portalas "Delfi"", 2007 06 07
Koncerno „MG Baltic“ antrinė įmonė „MG Baltic Investment“ trečiadienį pasirašė sutartį dėl Latvijos bendrovės SIA “Kalnozols Celtnieciba” kontrolinio akcijų paketo įsigijimo. „MG Baltic Investment“ dalį bendrovės akcijų perka iš buvusių akcininkų, o dalį - tiesiogiai investuodama į bendrovę, didinant įstatinį kapitalą išpirkdama naują emisiją.
85. Dėl geresnio gyvenimo – į žaliavų rūšiavimo fabriką
Eglė Dagienė, „Dienraštis L.T.", Portalas "Delfi", 2007 06 06
Prieš pusmetį iš Anglijos grįžusi šiaulietė Asta Lapėnienė atgal vykti nenorėtų. Beveik metus juodą darbą dirbusi dviejų vaikų motina tikina, jog Lietuvos nemainytų į jokius užsienyje uždirbtus pinigus.
86. R.Tuminas vadovaus Maskvos Vachtangovo teatrui
Portalas "Delfi"", 2007 05 31
Garsiojo Maskvos Vachtangovo akademinio dramos teatro meno vadovu sutiko tapti Nacionalinio Vilniaus mažojo teatro režisierius Rimas Tuminas, pranešė radijo stotis "Echo Moskvy". Teatro meno vadovu postą prieš tai užėmė kovo pabaigoje miręs garsus rusų aktorius Michailas Uljanovas.
87. Laimės svetur ieškoma apgraibomis
Portalas "Delfi"", 2007 05 31
Vyriausybė, patvirtinusi Ekonominės emigracijos valdymo strategiją, nerado recepto, kaip sulaikyti tuos, kurie būtent šiuo metu kraunasi lagaminus vykti uždarbiauti į kitas šalis, rašo “Verslo žinios”.
88. V.Romanovo įmonė investuos į Vilniaus namus Maskvoje
Roberta Tracevičiūtė, Dienraštis "Lietuvos žinios"", 2007 05 31
Maskvoje iškilsiančiuose Vilniaus namuose bus galima ne tik susipažinti su Lietuvos sostinės verslu ar kultūra, bet ir apsinakvoti. Svarbų objektą finansuos su milijonieriumi Vladimiru Romanovu siejama įmonė.
89. Lodzėje - Lietuvos tekstilininkių sėkmė
Portalas "Delfi"", 2007 05 23
Gegužės 21 d. Lodzėje buvo atidaryta XII tarptautinė tekstilės trienalė. Tai viena didžiausių tekstilės meno parodų pasaulyje. Šiemet joje dalyvauja per 300 menininkų iš daugiau nei 50-ies pasaulio šalių. Iš Lietuvos savo darbus pristatė menininkės, Vilniaus dailės akademijos dėstytojos: Vita Gelūnienė ir Loreta Švaikauskienė.
90. "Alita" pradėjo brendžio eksportą į JAV
Portalas "Delfi"", 2007 05 17
Putojančio vyno ir brendžio gamintoja bendrovė "Alita" pradėjo brendžio "Alita" eksportą į Jungtines Amerikos Valstijas. Per pirmus metus planuojama išvežti ne mažiau kaip 100 tūkst. šio gėrimo butelių. Pirmoji produkcijos siunta JAV gyventojus pasieks šio mėnesio pabaigoje. Pasak "Alitos", brendį į JAV importuoja Čikagoje įsikūrusi bendrovė "Litusco, Inc".
91. Ministras siūlo verslininkams diplomatinės tarnybos paslaugas
Portalas "Delfi"", 2007 05 17
Užsienio reikalų ministras Petras Vaitiekūnas ragina verslininkus aktyviau naudotis Lietuvos diplomatinės tarnybos paslaugomis ir pabrėžia, kad konsulinės įstaigos yra visada atviros naujoms idėjoms ir bendradarbiavimui.
92. Liberalumo - su kaupu, tolerancijos - menkokai
Vereta Rupeikaitė, "Kauno diena", Portalas "Delfi", 2007 05 13
Valstybę, kurioje įteisinti silpni narkotikai, prostitucija, eutanazija ir tos pačios lyties asmenų vedybos, 31 metų lietuvė Goda Adomonytė vadina paradoksų šalimi. Šešerius metus Nyderlanduose gyvenanti moteris patyrė, kad vaikų turėjimas yra didžiausias karjeros priešas.
93. Lietuviai Uzbekistane ketina pradėti šakočių verslą
Rasa Lukaitytė, Portalas "Delfi"", 2007 05 13
Lietuvių bendruomenė Uzbekistane ketina imtis šakočių kepimo verslo. Šioje Vidurinės Azijos respublikoje gyvenantys lietuviai tiki kepinio sėkme ir tikina, kad šalyje, kurioje visi kelia sočias vestuves, saldus šakotis sulauks sėkmės.
94. Viename geriausių Šiaurės Airijos restoranų lietuvė ištvėrė pusmetį
Darius Sėlenis, "Kauno diena", Portalas "Delfi", 2007 05 13
Nostalgija. Svetima aplinka. Draugų trūkumas. Šiaurės Airijos Dunganono “Viscount” (“Aukštuomenės”) restorane dirbusi dvidešimtmetė Laura Rickevičiūtė kaltai gūžtelėjo pečiais ir vardijo grįžimo į Lietuvą priežastis. “Netinginiavau, šiek tiek uždirbau, patiko, bet neištvėriau”, - šyptelėjo į Kauno restoraną “Pizza Jazz” grįžusi dirbti mergina.
95. Farmacininkų milijonai keliauja į užsienį
Portalas "Delfi"", 2007 05 11
Visame pasaulyje žinomos ir gerą vardą turinčios farmacijos kompanijos Lietuvoje nevengia naudoti abejotinų verslo schemų. Vaistai šalyje parduodami taip, kad mokesčiai aplenktų biudžetą – pinigai iškeliauja už Lietuvos ribų. Dėl to biudžetas kasmet patiria iki 100 mln. litų nuostolių. Iki 2004 metų nesumokėtų mokesčių sumos vertinamos net 300 mln. litų per metus. Iki šiol dar neaišku, kieno kišenėse nusėda į biudžetą nepatekę mokesčiai už prekybą vaistais.
96. Užsienyje - lyderiai, tėvynėje - nelaukiami
Remigijus Jurgelaitis, Dienraštis "Kauno diena", Portalas "Delfi", 2007 04 28
Iš Lietuvos išvykę gabiausi specialistai kuria ateities programinę įrangą, naujas vaistų rūšis ir mokslo plėtros kryptis.
97. Lietuvės choreografės Čikagoje: šokis nėra uždara etninė veikla
Remigijus Švėgžda, www.verslas.us, Portalas "Delfi", 2007 04 27
Čikaga ne veltui vadinama JAV lietuvių sostine.
98. BBC skelbia A.Lelkaičio tyrimą apie „moderniąją vergiją“
Portalas "lrt", Portalas "Delfi", 2007 04 26
Atlikus tyrimą paaiškėjo, kad migrantai darbininkai į Didžiąją Britaniją dažnai viliojami apgaulės būdu.
99. Lietuviai persvarsto verslo riziką Rusijoje
Portalas "Delfi"", 2007 04 24
Lietuvos verslininkai, sunerimę dėl kolegos dingimo Kaliningrade, pripažįsta, jog tokie įvykiai verčia perskaičiuoti investavimo Rytuose riziką.
100. Iš Panevėžio – į vieną iš didžiausių Londono barų
Zita Dobrovolskienė, "Panevėžio balsas", Portalas "Delfi", 2007 04 19
Vasarą bus dveji metai, kaip jaunas panevėžietis Armantas Jasiūnas, ištikimas FK „Ekranas“ gerbėjas, baigęs Panevėžio prekybos ir verslo mokyklą bei čia įgijęs virėjo specialybę, dirba viename didžiausių Londono barų „The Collection“, kurio savininkas yra indas.
Iš viso: 141
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-60] [61-80] [81-100] [101-120] [121-140] [141-141]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį
© Baltijos verslo vystymo agentūra bvva | media bv | emonitoring | eLibrary.lt