Publikacijos apie šalies įvaizdį

Garbingi vizitai į mūsų šalį

Verslo įvaizdis užsienyje

Lietuva tarptautinėje arenoje

Patriotiškumas ir įvaizdis

Lietuvos įvaizdis internete

Rengiami konkursai

Nusikalstama veikla užsienyje

Garbingi apdovanojimai

Ar lietuviai girtauja?

Pareigūnai vairuoja drąsiai

Nusikaltimai prieš vaikus

Pikantiškos situacijos, titulai ir įvaizdis


Verslo įvaizdis užsienyje


61. „Alita“ nusipirko serbų alaus daryklą
Portalas "Delfi"", 2007 07 25
AB „Alita“ ir Švedijos finansinės – investicinės bendrovės „United Nordic Beverages“ konsorciumas su Serbijos Respublikos Privatizavimo agentūra pasirašė sutartį dėl Belgrado alaus daryklos „Beogradska Industrija Piva“ 51,9 proc. akcijų įsigijimo. Sutartis buvo pasirašyta liepos 24 dieną, antradienį, informuoja “Alita”.
62. „Finasta“ veiks ir Ukrainoje
Portalas "Delfi"", 2007 07 25
Didžiausia nebankinė finansų maklerio įmonė Lietuvoje „Finasta“plečiasi užsienyje ir pradeda aktyvią veiklą Ukrainos rinkoje. Bendrovė gavo visas reikiamas veiklos licencijas bei pradėjo teikti investicines, brokerystės bei įmonių finansų paslaugas, praneša bendrovė.
63. Ukrainietis ukrainiečiui akies nekerta
Dalius Simėnas, Dienraštis "Verslo žinios"", 2007 07 23
Tik iš prekybos centro statybos prie Kijevo stadiono „Olimpijskij“ pasitraukus lietuviams, pusantrų metų vilkinti reikalai iš esmės pajudėjo: projektą perėmę vietiniai gaus naują sklypą ir kompensacijų. Ši istorija rodo, kad Ukrainoje, kaip Rusijoje ar Baltarusijoje, nepadės ir patikimas vietinis partneris, jei verslo interesai susikirs su vietos oligarchų interesais.
64. Holivudo žvaigždžių drabužius dailina lietuvės ranka
Jurgita Noreikienė, Savaitraštis „Ekstra“", 2007 07 23
Laima Vaitkevičienė iš Lietuvos į JAV emigravo prieš 17 metų. Moteris, turinti siuvimo technologės specialybę, Lietuvoje laimės nerado. Tačiau svajonių šalyje jos, pripažinkime, toli gražu ne prestižinė specialybė tapo privalumu, atvėrusiu vartus į sėkmę.
65. "Informacinės technologijos" ieško darbuotojų Afrikai
Portalas "Delfi"", 2007 07 19
Informacinių technologijų paslaugų bendrovė „Informacinės technologijos“ ieško darbuotojų programavimo darbams Pietų Afrikos Respublikoje, Švedijoje ir Lenkijoje. Bendrovė išplatino pranešimą spaudai, kuriame skelbia pradedanti akciją „Migruok protingai“.
66. „Snoras“ steigia filialą Londone
Portalas "Delfi"", 2007 07 19
Banko „Snoras“ valdyba nusprendė steigti filialą Londone. Apie Didžiojoje Britanijoje ketinamą atidaryti filialą ketvirtadienį pranešė Vilniaus vertybinių popierių birža. „Įsteigę filialą Londone įgyvendinsime dar vieną banko tarptautinės plėtros etapą, - sakė „Snoro“ prezidentas Raimondas Baranauskas.
67. Lietuva gali tapti naujo naftotiekio dalininke
Portalas "Delfi"", 2007 07 19
Lietuva pretenduoja į 1 proc. alternatyvaus naftos tiekimo projekto Odesa-Brodai-Plockas-Gdanskas akcijų, o vėliau jos dalis gali didėti iki beveik 18 procentų. Šis Ukrainos ir Lenkijos naftos projektas sujungs Kaspijos ir Juodosios jūros naftos versloves su Baltijos jūros šalių vartotojais. Įgyvendinus projektą Lietuvą, aplenkiant Rusiją, galėtų pasiekti nafta iš Kazachstano ir Azerbaidžano, rašo „Lietuvos rytas“.
68. Senelių priežiūra: rūpestis, perkamas už pinigus
Kamilė Nemeikaitė, Laikraštis "Langas", Portalas "Delfi", 2007 07 19
Dvylika ar daugiau valandų prie karštos viryklės plušančios virėjos, chemikaluose rankas žalojančios namų valytojos, alinantį darbą parduotuvėse arba kavinėse dirbančios moterys. Kas tarp jų bendro? Nežinote? Tikriausiai bent kartą visos jos yra pasakiusios: „Velniop tą darbą. Tik sveikatą baigiu susigadinti. Eisiu prižiūrėti močiutės ir kaip reikiant pailsėsiu“.
69. "Zebra belaidis internetas" plečiasi į Europą
Portalas "Delfi"", 2007 07 04
Integruotų telekomunikacijų, IT ir TV paslaugų teikėja TEO LT pradėjo bendradarbiauti su Olandijos bendrove „Trustive“ ir nuo liepos mėnesio „Zebra belaidžiu internetu“ suteikia galimybę naudotis Europoje ir kai kuriose kitose pasaulio šalyse, pranešė bendrovė.
70. Įspūdingi lietuvaičių pasiekimai Londone
Diana Augūnaitė, Portalas "Delfi"", 2007 07 04
„Perspektyvos dažniausiai priklauso nuo sėkmės. Naudingą aukštąjį išsilavinimą ir kosmopolitišką požiūrį turinčiam žmogui Londonas – stebuklų miestas, tiesiog reikia būti tinkamu laiku ir tinkamoje vietoje“, - vienbalsiai tvirtina Londone įsitvirtinusios lietuvaitės, pavydėtinai sėkmingai kopiančios karjeros laiptais.
71. Norvegiškas namas lietuviškomis rankomis
Vaidotas Jakuška, "Verslo labirintas", Portalas "Delfi", 2007 07 02
Skandinavijoje juokaujama, kad tikro skandinavo gyvenime yra dvi svajonės: nuosava jachta provincijos prieplaukoje arba rąstinis namas ant ežero kranto. Būtent pastaroji skandinavų svajonė leidžia ir lietuviams uždirbti.
72. Lietuvės kalbų verslą D.Britanijoje lydi sėkmė
Portalas "Delfi"", 2007 06 26
Lietuvei Jurgai Žilinskienei pradėti savo verslą atrodė natūraliausias dalykas pasaulyje, rašo „Telegraph“. Jau vaikystėje ji ėmė domėtis būdais, kaip užsidirbti pinigų, o studijuodama teisę ir ekonomiką dirbo pati sau kaip laisvai samdoma vertėja.
73. Škotijoje dirbantis medikas labiausiai pasiilgsta šeimos
Zita Dobrovolskienė, "Panevėžio balsas", Portalas "Delfi", 2007 06 23
Profesionalus 43-ejų metų medikas, buvęs FK „Ekranas“ komandos gydytojas Saulius Antanavičius jau antrą sezoną dirba „lietuviškajame“ Škotijos Edinburgo „Hearts“ klube. Buvęs šalies nacionalinės bei olimpinės rinktinių gydytojas vienas iš pirmųjų Lietuvos sporto medicinos istorijoje futbolo praktikoje pradėjo taikyti homeopatinius, homotoksiloginius bei manualinės terapijos metodus.
74. „Hanner“ pardavė Ukrainos bendrovės „Judžin“ akcijas
Portalas "Delfi"", 2007 06 21
Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros AB „Hanner“ pardavė visas turėtas 40 proc. Ukrainos bendrovės „Judžin“ akcijų ir pasitraukė iš Kijeve plėtoto projekto „Olympic Plaza“. Akcijas nupirko vietos bendrovė „Kompanija po upravlieniju aktyvami „Kapital Grupp“, praneša bendrovė.
75. „Topo centras“ atidaro dar vieną parduotuvę Latvijoje
Portalas "Delfi"", 2007 06 15
Penktadienį Latvijoje atidaroma dar 14-oji „Topo centro“ parduotuvė kaimyninėje šalyje. Lietuvoje veikia 36 prekybos tinklo buities technikos ir elektronikos ir IT įrangos parduotuvės.
76. Lietuvaitė – geriausia „Seat“ pardavėja Britanijoje
Portalas "Delfi"", 2007 06 15
Geriausia ispaniškųjų „Seat“ markės automobilių pardavėja Didžiojoje Britanijoje išrinkta studentė iš Lietuvos. 21 metų manekenė Audra Baltrukonytė pardavė daugiau automobilių nei jos kolegos, nors automobilių salone ji dirba puse etato, rašo leblogauto.com.
77. Malaizijos korporacija vyriausiuoju mokslininku pasirinko lietuvį
Rasa Lukaitytė, Portalas "Delfi"", 2007 06 14
Malaizijos vyriausybinė taikomosios technologijos tyrimų korporacija „Mimos Bhd“ savo vyriausiuoju mokslininku iš maždaug dešimties kandidatų išsirinko profesorių iš Lietuvos Valentiną Snitką. V. Snitka savo pareigas pradės eiti nuo kito mėnesio, rašo vietos žiniasklaida.
78. Ūkio bankas Baltarusijoje investuos daugiau nei 300 mln. dolerių
Portalas "Delfi"", 2007 06 14
Ūkio bankas į Baltarusijoje planuoja investuoti daugiau nei 300 mln. dolerių, naujienų agentūrai „BelTA“ teigė Lietuvos ambasados Baltarusijoje pirmasis sekretorius Vidmantas Verbickas. Jis pastebėjo, jog šiuo metu kompanija kuria investicines programas ir konkrečius planus bei pradėjo derybas su atitinkamomis Baltarusijos institucijomis. Iš esmės, kompanija planuoja pastatyti didelį sporto ir laisvalaikio centrą Minske.
79. Lietuvos lazerių gamintojai taikosi užkariauti Pietryčių Azijos rinkas
Portalas "Delfi"", 2007 06 13
Keturios Lietuvos lazerių įmonės – UAB „Ekspla“, UAB „Šviesos konversija“, UAB „Optida“ ir UAB „Standa“ – susivienijo siekdamos užkariauti Pietryčių Azijos rinkas. Kompanijos baigia įgyvendinti Taikomų mokslinių tyrimų ir technologinės plėtros projektą „Lazeriai mikroapdirbimui ir diagnostikai“, remiamą Europos Sąjungos struktūrinių fondų.
80. Lietuviai remontuos Daniją ir Švediją jungiantį tiltą
Portalas "Delfi"", 2007 06 11
Klaipėdos bendrovė „Gridins enterprise“ laimėjo generalinės rangos sutartį atlikti „Oresund“ tilto, jungiančio Kopenhagą ir Malmę, patikros bei remonto darbus. Pasak bendrovės savininko ir įkūrėjo Aleksandro Gridino, konkurse, kurio preliminari vertė yra per 100.000 Lt, taip pat dalyvavo Švedijos, Vokietijos ir Prancūzijos kompanijos, rašo dienraštis "Verslo žinios".
Iš viso: 141
Straipsniai: [1-20] [21-40] [41-60] [61-80] [81-100] [101-120] [121-140] [141-141]

Tinklapio adresai: mediabv.eu
mediabv.lt | mediaclub.lt | ivaizdis.lt |
Į pagrindinį
© Baltijos verslo vystymo agentūra bvva | media bv | emonitoring | eLibrary.lt